Start Cíl

Konec hracího dne: 23.10.2020 14:14:57 Aktuální čas: 22.10.2020 08:15:37
Délka hracího dne: 48 hod.
Startovné je 150 kreditů.
Hrát mohou jen registrovaní uživatelé.
Nick+-%Diff
Strážci stezky3578321
BladeRaider2167821
Prophet Velen1711613
Strážce stezky128609
Compmaster[nXh]32609
Mmmrrrggglll1813586
Medivh the Guardian11858-4
Eydis Darkbane118584
The Lich King2317582
Yeaaaah2722553
Deathwing the Destroyer2018536
AFoS.HackeR2019511
Keyko88242351-5
Fjola Lightbane141450-2
*[DeluXe]*7750-4
Uther the Lightbringer212348-4
Kilo91243-8
Grommash Hellscream304639-4
R0FL_M4N162638-6
illidan1997152538-11
Warlord Zuljin2644373
voNt173135-12
Nortent-LEGIE1517-45
Snajdelf010-10
Seda020-41




Průběh hracího dne:


[06:35:38] Útok! Warlord Zuljin [12] - VS - [7] Nortent-LEGIE: Prohrává Nortent-LEGIE. ( + 10 kreditů )
[06:35:08] Útok! Keyko88 [10] - VS - [10] Warlord Zuljin: Prohrává Keyko88.
[04:55:48] Útok! Eydis Darkbane [14] - VS - [18] Fjola Lightbane: Prohrává Eydis Darkbane.
[04:55:15] Útok na Strážce! Fjola Lightbane [11] - VS - [14] Strážce : Prohrává Fjola Lightbane.
[04:54:10] Útok! Fjola Lightbane [16] - VS - [9] Eydis Darkbane: Prohrává Eydis Darkbane.
[04:45:58] Eydis Darkbane:+6 ( jde na #78)
[04:45:26] Eydis Darkbane:+10 ( jde na #72)
[04:43:15] Eydis Darkbane:+3 ( jde na #62)
[04:40:51] Fjola Lightbane:+5 ( jde na #76)
[04:40:03] Eydis Darkbane:+1 ( jde na #59) *** Bonus (+1 tah) ***
[04:39:47] Fjola Lightbane: zastaven strážcem ( jde na #79)
BOJ! Fjola Lightbane [11] - VS - [13] Mmmrrrggglll: Prohrává Fjola Lightbane.
[04:38:59] Fjola Lightbane:+7 ( jde na #71)
[00:06:55] Uther the Lightbringer: zastaven strážcem ( jde na #79)
[00:02:34] Uther the Lightbringer:+4 ( jde na #73)
[00:00:19] Uther the Lightbringer:+6 ( jde na #69)
[20:25:04] Kilo:+5 ( jde na #65)
[20:24:57] Kilo:+2 ( jde na #60) *** Bonus (+1 tah) ***
[20:16:29] Útok! Keyko88 [7] - VS - [6] illidan1997: Prohrává illidan1997.
[20:16:24] Útok! Keyko88 [6] - VS - [6] illidan1997: Prohrává Keyko88.
[16:47:00] Nortent-LEGIE:+9 ( jde na #59)
[16:46:58] Nortent-LEGIE:+9 ( jde na #50)
[16:46:56] Nortent-LEGIE:+9 ( jde na #41)
[16:46:55] Nortent-LEGIE:+2 ( jde na #32) *** Bonus (+1 tah) ***
[15:39:59] Útok! illidan1997 [3] - VS - [12] Warlord Zuljin: Prohrává illidan1997. MISS!
[15:39:53] Útok! illidan1997 [8] - VS - [10] *[DeluXe]*: Prohrává illidan1997.
[15:39:42] illidan1997: posiluje.
[15:39:09] illidan1997:+6 ( jde na #53)
[14:59:18] Keyko88:+9 ( jde na #58)
BOJ! Keyko88 [11] - VS - [17] Eydis Darkbane: Prohrává Keyko88.
[14:59:10] Keyko88: posiluje.
[14:29:59] Mmmrrrggglll:+4 ( jde na #79)
[14:29:26] Útok! voNt [17] - VS - [13] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream. ( + 5 kreditů )
[14:26:41] Mmmrrrggglll:+5 ( jde na #75)
[14:25:31] Útok! AFoS.HackeR [14] - VS - [9] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream. ( + 5 kreditů )
[14:25:31] Mmmrrrggglll:+1 ( jde na #70) *** Bonus (+1 tah) ***
[14:25:18] Útok na Strážce! Deathwing the Destroyer [15] - VS - [13] Strážce : Prohrává Strážce. ( + 50 kreditů. )
[14:25:16] Útok! Grommash Hellscream [13] - VS - [17] Mmmrrrggglll: Prohrává Grommash Hellscream.
[14:25:07] Útok! Grommash Hellscream [15] - VS - [10] AFoS.HackeR: Prohrává AFoS.HackeR. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[14:25:04] Útok! AFoS.HackeR [12] - VS - [13] Deathwing the Destroyer: Prohrává AFoS.HackeR.
[14:24:59] Útok na Strážce! Deathwing the Destroyer [14] - VS - [20] Strážce : Prohrává Deathwing the Destroyer.
[14:24:19] Útok! Deathwing the Destroyer [11] - VS - [10] AFoS.HackeR: Prohrává AFoS.HackeR. ( + 10 kreditů )
[14:23:51] Útok na Strážce! AFoS.HackeR [12] - VS - [18] Strážce : Prohrává AFoS.HackeR.
[14:23:45] Útok! AFoS.HackeR [51] - VS - [10] Deathwing the Destroyer: Prohrává Deathwing the Destroyer. CRITICAL HIT! ( + 10 kreditů )
[14:23:38] Útok na Strážce! Deathwing the Destroyer [18] - VS - [20] Strážce : Prohrává Deathwing the Destroyer.
[14:23:21] Útok! Grommash Hellscream [9] - VS - [15] AFoS.HackeR: Prohrává Grommash Hellscream.
[14:23:12] Útok! Grommash Hellscream [13] - VS - [14] AFoS.HackeR: Prohrává Grommash Hellscream.
[14:23:08] Útok! AFoS.HackeR [9] - VS - [11] Deathwing the Destroyer: Prohrává AFoS.HackeR.
[14:23:01] Útok! Grommash Hellscream [10] - VS - [14] AFoS.HackeR: Prohrává Grommash Hellscream.
[14:22:39] Útok na Strážce! Deathwing the Destroyer [12] - VS - [16] Strážce : Prohrává Deathwing the Destroyer.
[14:21:32] Útok! AFoS.HackeR [12] - VS - [15] Deathwing the Destroyer: Prohrává AFoS.HackeR.
[14:20:21] Útok na Strážce! Deathwing the Destroyer [16] - VS - [20] Strážce : Prohrává Deathwing the Destroyer.
[14:19:33] Útok! Deathwing the Destroyer [16] - VS - [15] AFoS.HackeR: Prohrává AFoS.HackeR. ( + 10 kreditů )
[14:18:22] Útok! Grommash Hellscream [17] - VS - [9] voNt: Prohrává voNt.
[14:18:13] Útok! Grommash Hellscream [9] - VS - [8] Medivh the Guardian: Prohrává Medivh the Guardian. ( + 5 kreditů )
[14:17:20] Útok! Deathwing the Destroyer [13] - VS - [10] voNt: Prohrává voNt. ( + 10 kreditů )
[14:17:08] Útok! voNt [10] - VS - [12] Mmmrrrggglll: Prohrává voNt.
[14:16:53] voNt:+5 ( jde na #68)
BOJ! voNt [16] - VS - [15] The Lich King: Prohrává The Lich King. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[14:16:49] Útok! voNt [15] - VS - [18] Yeaaaah: Prohrává voNt.
[14:15:48] Mmmrrrggglll: zastaven strážcem ( jde na #69) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Mmmrrrggglll [12] - VS - [9] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream. ( + 20 kreditů ) DOMINATING
[14:15:32] Útok na Strážce! AFoS.HackeR [19] - VS - [20] Strážce : Prohrává AFoS.HackeR.
[14:15:30] Útok! AFoS.HackeR [11] - VS - [10] Prophet Velen: Prohrává Prophet Velen.
[14:15:22] Útok na Strážce! Grommash Hellscream [12] - VS - [14] Strážce : Prohrává Grommash Hellscream.
[14:15:22] Útok! AFoS.HackeR [16] - VS - [11] Deathwing the Destroyer: Prohrává Deathwing the Destroyer.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[14:14:54] AFoS.HackeR:+3 ( jde na #67)
BOJ! AFoS.HackeR [14] - VS - [12] Yeaaaah: Prohrává Yeaaaah. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[14:14:52] AFoS.HackeR: posiluje.
[14:14:49] Yeaaaah: zastaven strážcem ( jde na #69)
BOJ! Yeaaaah [12] - VS - [18] Grommash Hellscream: Prohrává Yeaaaah.
[14:14:44] Yeaaaah: zastaven strážcem ( jde na #69)
BOJ! Yeaaaah [10] - VS - [16] Grommash Hellscream: Prohrává Yeaaaah.
[14:14:36] Útok! Uther the Lightbringer [8] - VS - [10] Mmmrrrggglll: Prohrává Uther the Lightbringer.
[14:14:36] Yeaaaah:+5 ( jde na #67)
BOJ! Yeaaaah [11] - VS - [7] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N.
[14:14:32] Yeaaaah:+1 ( jde na #63) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! Yeaaaah [14] - VS - [14] Uther the Lightbringer: Prohrává Yeaaaah.
[14:00:49] Útok na Strážce! Prophet Velen [10] - VS - [12] Strážce : Prohrává Prophet Velen.
[14:00:24] voNt: zastaven strážcem ( jde na #69)
BOJ! voNt [11] - VS - [16] Prophet Velen: Prohrává voNt.
[14:00:11] voNt:+3 ( jde na #63)
[11:57:09] Strážce stezky: posiluje.
[11:56:23] Strážce stezky:+2 ( jde na #61) *** Bonus (+1 tah) ***
[11:54:28] Strážce stezky:+10 ( jde na #69) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Strážce stezky [13] - VS - [15] Prophet Velen: Prohrává Strážce stezky.
[09:39:26] Útok na Strážce! Prophet Velen [15] - VS - [20] Strážce : Prohrává Prophet Velen.
[09:36:28] Útok na Strážce! Grommash Hellscream [10] - VS - [13] Strážce : Prohrává Grommash Hellscream.
[09:36:12] Útok! The Lich King [11] - VS - [12] Prophet Velen: Prohrává The Lich King.
[09:36:12] The Lich King: zastaven strážcem ( jde na #69)
BOJ! The Lich King [15] - VS - [18] Grommash Hellscream: Prohrává The Lich King.
[09:32:09] The Lich King: posiluje.
[04:45:11] Útok! Deathwing the Destroyer [10] - VS - [9] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N. ( + 10 kreditů )
[04:45:11] Deathwing the Destroyer: zastaven strážcem ( jde na #69)
BOJ! Deathwing the Destroyer [10] - VS - [18] Grommash Hellscream: Prohrává Deathwing the Destroyer.
[04:41:54] Deathwing the Destroyer: posiluje.
[01:09:57] Útok! BladeRaider [18] - VS - [9] Medivh the Guardian: Prohrává Medivh the Guardian. ( + 5 kreditů )
[01:09:40] BladeRaider: posiluje.
[01:01:37] Kilo:+8 ( jde na #58)
[23:54:19] Medivh the Guardian:+4 ( jde na #67)
[23:53:15] Medivh the Guardian: posiluje.
[19:46:47] *[DeluXe]*:+6 ( jde na #54)
[19:46:41] Útok! *[DeluXe]* [9] - VS - [12] Keyko88: Prohrává *[DeluXe]*.
[19:46:33] Útok! *[DeluXe]* [15] - VS - [10] illidan1997: Prohrává illidan1997. ( + 5 kreditů )
[19:46:23] *[DeluXe]*:+4 ( jde na #47)
[19:46:17] *[DeluXe]*:+4 ( jde na #43)
[19:04:16] Útok na Strážce! Prophet Velen [14] - VS - [19] Strážce : Prohrává Prophet Velen.
[19:03:31] Prophet Velen: zastaven strážcem ( jde na #69) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Prophet Velen [23] - VS - [18] voNt: Prohrává voNt.
[19:03:15] Prophet Velen: posiluje.
[14:23:15] Útok! Grommash Hellscream [16] - VS - [12] The Lich King: Prohrává The Lich King. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[14:21:22] Útok! Grommash Hellscream [17] - VS - [7] Deathwing the Destroyer: Prohrává Deathwing the Destroyer.
[14:17:05] Útok! Grommash Hellscream [11] - VS - [10] Mmmrrrggglll: Prohrává Mmmrrrggglll. ( + 5 kreditů )
[14:17:05] Grommash Hellscream: posiluje.
[14:16:01] Grommash Hellscream:+5 ( jde na #65)
[12:58:08] Útok! Eydis Darkbane [9] - VS - [12] Fjola Lightbane: Prohrává Eydis Darkbane.
[12:57:28] BladeRaider:+9 ( jde na #66)
[12:57:15] Útok! BladeRaider [11] - VS - [11] Eydis Darkbane: Prohrává BladeRaider.
[12:57:07] Útok! BladeRaider [15] - VS - [4] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[12:15:09] voNt:+10 ( jde na #69) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! voNt [20] - VS - [12] Strážce stezky: Prohrává Strážce stezky. ( + 10 kreditů )
[12:15:03] voNt:+1 ( jde na #60) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! voNt [8] - VS - [15] Prophet Velen: Prohrává voNt.
[12:14:59] Útok! voNt [7] - VS - [12] Yeaaaah: Prohrává voNt.
[09:43:03] Útok! Grommash Hellscream [13] - VS - [6] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[09:40:06] Warlord Zuljin:+3 ( jde na #60)
[09:39:02] Warlord Zuljin:+1 ( jde na #57) *** Bonus (+1 tah) ***
[09:37:10] Útok! Grommash Hellscream [8] - VS - [12] Eydis Darkbane: Prohrává Grommash Hellscream.
[09:36:22] Útok! Grommash Hellscream [10] - VS - [6] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[09:36:06] Warlord Zuljin:+4 ( jde na #57)
[09:32:54] Warlord Zuljin:+6 ( jde na #53)
[09:30:46] Warlord Zuljin:+1 ( jde na #47) *** Bonus (+1 tah) ***
[09:16:16] Útok! illidan1997 [12] - VS - [9] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin. ( + 5 kreditů )
[08:31:55] Útok! Warlord Zuljin [6] - VS - [11] Keyko88: Prohrává Warlord Zuljin.
[08:31:07] Útok! Warlord Zuljin [9] - VS - [9] Keyko88: Prohrává Warlord Zuljin.
[08:29:16] Kilo:+6 ( jde na #56)
BOJ! Kilo [10] - VS - [10] Grommash Hellscream: Prohrává Kilo.
[08:29:06] Útok! Kilo [14] - VS - [8] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin. ( + 5 kreditů )
[08:28:57] Útok! Kilo [12] - VS - [10] illidan1997: Prohrává illidan1997. ( + 5 kreditů )
[08:28:49] Kilo:+2 ( jde na #46) *** Bonus (+1 tah) ***
[08:28:37] Kilo:+4 ( jde na #44)
[07:00:38] Útok! Uther the Lightbringer [9] - VS - [13] AFoS.HackeR: Prohrává Uther the Lightbringer.
[06:59:39] Uther the Lightbringer:+5 ( jde na #63)
BOJ! Uther the Lightbringer [14] - VS - [12] Eydis Darkbane: Prohrává Eydis Darkbane. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[06:56:58] Eydis Darkbane:+6 ( jde na #63)
[06:55:50] Eydis Darkbane:+2 ( jde na #57) *** Bonus (+1 tah) ***
[06:55:23] Fjola Lightbane:+6 ( jde na #64)
BOJ! Fjola Lightbane [16] - VS - [8] Uther the Lightbringer: Prohrává Uther the Lightbringer.
[06:48:18] Útok! Keyko88 [14] - VS - [7] illidan1997: Prohrává illidan1997. ( + 5 kreditů )
[06:48:18] Fjola Lightbane:+5 ( jde na #58)
[06:48:08] Eydis Darkbane:+5 ( jde na #55)
[05:58:26] Uther the Lightbringer:+4 ( jde na #64)
[05:58:14] Fjola Lightbane:+5 ( jde na #53)
[05:57:20] Eydis Darkbane:+3 ( jde na #50)
[04:55:34] Uther the Lightbringer:+8 ( jde na #60)
[23:23:44] Compmaster[nXh]:+6 ( jde na #22)
[23:23:42] Compmaster[nXh]:+3 ( jde na #16)
[23:23:41] Compmaster[nXh]:+8 ( jde na #13)
[19:07:39] Útok! The Lich King [12] - VS - [11] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N. ( + 5 kreditů )
[19:00:21] Útok! Deathwing the Destroyer [13] - VS - [15] R0FL_M4N: Prohrává Deathwing the Destroyer.
[18:58:23] R0FL_M4N: zastaven strážcem ( jde na #69) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! R0FL_M4N [18] - VS - [15] Yeaaaah: Prohrává Yeaaaah. ( + 30 kreditů ) MEGA KILL
[18:58:19] R0FL_M4N:+8 ( jde na #62)
[18:58:15] R0FL_M4N:+10 ( jde na #54)
[18:16:23] Útok! Warlord Zuljin [8] - VS - [7] illidan1997: Prohrává illidan1997. ( + 10 kreditů )
[18:16:06] Útok! Uther the Lightbringer [13] - VS - [12] illidan1997: Prohrává illidan1997.
[18:15:03] Útok! Grommash Hellscream [10] - VS - [8] illidan1997: Prohrává illidan1997.
[18:12:24] illidan1997:+6 ( jde na #56)
[18:12:20] illidan1997:+8 ( jde na #50)
[18:12:17] illidan1997:+5 ( jde na #42)
[16:09:27] Nortent-LEGIE:+6 ( jde na #30)
[16:09:25] Nortent-LEGIE: posiluje.
[16:07:36] Útok na Strážce! Yeaaaah [16] - VS - [14] Strážce : Prohrává Yeaaaah. DIVINE SHIELD!
[16:07:33] Útok! Yeaaaah [11] - VS - [8] The Lich King: Prohrává The Lich King. ( + 5 kreditů )
[15:12:20] Útok! Warlord Zuljin [10] - VS - [5] Keyko88: Prohrává Keyko88. ( + 20 kreditů ) DOMINATING
[15:11:52] Keyko88:+3 ( jde na #49)
[15:11:46] Keyko88: posiluje.
[14:26:32] Mmmrrrggglll: zastaven strážcem ( jde na #69)
BOJ! Mmmrrrggglll [6] - VS - [11] The Lich King: Prohrává Mmmrrrggglll.
[14:24:23] Mmmrrrggglll:+7 ( jde na #67)
[14:17:42] Mmmrrrggglll:+3 ( jde na #60)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[11:56:35] Útok na Strážce! Strážce stezky [11] - VS - [18] Strážce : Prohrává Strážce stezky.
[11:55:31] Strážce stezky: zastaven strážcem ( jde na #69)
[11:51:15] Strážce stezky:+8 ( jde na #62)
[09:40:24] The Lich King: zastaven strážcem ( jde na #69)
[09:39:52] The Lich King:+3 ( jde na #63)
[09:38:48] The Lich King:+1 ( jde na #60) *** Bonus (+1 tah) ***
[09:36:08] The Lich King:+7 ( jde na #59)
[06:17:45] Yeaaaah:+3 ( jde na #68)
[06:17:37] Útok! Yeaaaah [17] - VS - [16] AFoS.HackeR: Prohrává AFoS.HackeR. ( + 5 kreditů )
[06:17:27] Yeaaaah:+6 ( jde na #64)
[04:46:31] Deathwing the Destroyer:+5 ( jde na #68)
[04:44:07] Útok! Uther the Lightbringer [8] - VS - [10] Grommash Hellscream: Prohrává Uther the Lightbringer.
[04:41:42] Deathwing the Destroyer:+3 ( jde na #63)
[04:41:26] Deathwing the Destroyer:+6 ( jde na #60)
[04:40:22] Deathwing the Destroyer:+2 ( jde na #54) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! Deathwing the Destroyer [11] - VS - [5] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream.
[00:04:31] Medivh the Guardian: posiluje.
[23:56:31] Medivh the Guardian:+5 ( jde na #63)
[23:54:23] Medivh the Guardian:+1 ( jde na #58) *** Bonus (+1 tah) ***
[22:58:23] KAWY:+5 ( jde na #22)
[22:58:16] KAWY:+8 ( jde na #17)
[22:58:11] KAWY:+2 ( jde na #9) *** Bonus (+1 tah) ***
[22:58:06] KAWY:+7 ( jde na #7)
[22:58:00] KAWY se připojil ke hře.
[19:55:51] AFoS.HackeR: posiluje.
[19:55:49] AFoS.HackeR:+9 ( jde na #65)
[19:40:52] Útok! Yeaaaah [15] - VS - [8] Medivh the Guardian: Prohrává Medivh the Guardian. ( + 5 kreditů )
[19:40:46] Útok na Strážce! Prophet Velen [14] - VS - [13] Strážce : Prohrává Strážce. ( + 45 kreditů. )
[19:40:46] Útok! Yeaaaah [8] - VS - [10] voNt: Prohrává Yeaaaah.
[19:40:22] Yeaaaah:+2 ( jde na #57) *** Bonus (+1 tah) ***
[19:40:10] Yeaaaah: zastaven strážcem ( jde na #59)
BOJ! Yeaaaah [9] - VS - [15] Prophet Velen: Prohrává Yeaaaah.
[19:40:07] Útok! Yeaaaah [11] - VS - [15] voNt: Prohrává Yeaaaah.
[19:05:03] Útok! Keyko88 [7] - VS - [8] Warlord Zuljin: Prohrává Keyko88.
[19:04:57] Útok! Keyko88 [8] - VS - [10] Warlord Zuljin: Prohrává Keyko88.
[19:04:53] Keyko88:+5 ( jde na #46)
[19:04:48] Útok na Strážce! Prophet Velen [11] - VS - [12] Strážce : Prohrává Prophet Velen.
[19:04:45] Útok! Keyko88 [6] - VS - [6] R0FL_M4N: Prohrává Keyko88.
[19:04:32] Útok! Keyko88 [11] - VS - [9] Kilo: Prohrává Kilo. ( + 5 kreditů )
[19:04:02] Prophet Velen: zastaven strážcem ( jde na #59) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Prophet Velen [17] - VS - [12] Uther the Lightbringer: Prohrává Uther the Lightbringer.
[19:03:12] Prophet Velen: posiluje.
[17:20:33] Kilo:+3 ( jde na #41)
[17:20:28] Útok! Kilo [13] - VS - [13] *[DeluXe]*: Prohrává Kilo.
[17:20:10] Kilo:+2 ( jde na #38) *** Bonus (+1 tah) ***
[17:20:04] Útok! Kilo [10] - VS - [10] illidan1997: Prohrává Kilo.
[17:20:02] Kilo: posiluje.
[14:31:50] Útok! Uther the Lightbringer [16] - VS - [15] Medivh the Guardian: Prohrává Medivh the Guardian.
[14:31:34] Útok! Uther the Lightbringer [17] - VS - [10] Mmmrrrggglll: Prohrává Mmmrrrggglll.
[14:30:46] Útok! Uther the Lightbringer [12] - VS - [11] AFoS.HackeR: Prohrává AFoS.HackeR.
[14:29:42] Útok! Uther the Lightbringer [9] - VS - [5] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream.
[14:29:26] Grommash Hellscream:+5 ( jde na #56)
[14:24:53] Grommash Hellscream:+1 ( jde na #52) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! Grommash Hellscream [12] - VS - [15] Deathwing the Destroyer: Prohrává Grommash Hellscream.
[14:19:18] Grommash Hellscream:+1 ( jde na #52) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! Grommash Hellscream [13] - VS - [16] Deathwing the Destroyer: Prohrává Grommash Hellscream.
[14:16:53] Grommash Hellscream: posiluje.
[14:16:21] Grommash Hellscream:+2 ( jde na #51) *** Bonus (+1 tah) ***
[12:55:58] BladeRaider:+7 ( jde na #56)
[12:55:35] Útok! BladeRaider [9] - VS - [3] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[10:32:06] voNt: zastaven strážcem ( jde na #59) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! voNt [18] - VS - [11] The Lich King: Prohrává The Lich King. ( + 20 kreditů ) DOMINATING
[10:32:03] voNt:+7 ( jde na #59)
BOJ! voNt [8] - VS - [8] The Lich King: Prohrává voNt.
[09:35:06] Warlord Zuljin:+3 ( jde na #49)
[09:32:48] Útok! Grommash Hellscream [10] - VS - [4] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[09:31:00] Warlord Zuljin:+2 ( jde na #49) *** Bonus (+1 tah) ***
[09:29:03] Warlord Zuljin:+4 ( jde na #47)
[09:29:03] illidan1997:+9 ( jde na #37)
[09:29:01] illidan1997: posiluje.
[09:29:01] Warlord Zuljin:+9 ( jde na #43)
[07:51:34] Útok! Keyko88 [4] - VS - [7] R0FL_M4N: Prohrává Keyko88.
[07:51:19] Útok! Keyko88 [15] - VS - [9] *[DeluXe]*: Prohrává *[DeluXe]*.
[07:51:16] Keyko88: posiluje.
[04:54:15] Eydis Darkbane: posiluje.
[04:53:11] Eydis Darkbane:+4 ( jde na #47)
[04:52:55] Útok! Eydis Darkbane [4] - VS - [8] Fjola Lightbane: Prohrává Eydis Darkbane.
[04:52:55] Eydis Darkbane:+2 ( jde na #43) *** Bonus (+1 tah) ***
[04:40:07] Fjola Lightbane: posiluje.
[04:39:19] Fjola Lightbane:+10 ( jde na #48)
[00:13:49] Útok na Strážce! The Lich King [10] - VS - [13] Strážce : Prohrává The Lich King.
[00:05:00] Útok! Uther the Lightbringer [16] - VS - [14] voNt: Prohrává voNt.
[00:05:00] Uther the Lightbringer: zastaven strážcem ( jde na #59)
BOJ! Uther the Lightbringer [10] - VS - [17] The Lich King: Prohrává Uther the Lightbringer.
[00:02:50] Uther the Lightbringer: posiluje.
[23:58:34] Uther the Lightbringer:+2 ( jde na #52) *** Bonus (+1 tah) ***
[23:57:46] Uther the Lightbringer:+2 ( jde na #50) *** Bonus (+1 tah) ***
[23:56:10] Uther the Lightbringer:+1 ( jde na #48) *** Bonus (+1 tah) ***
[19:14:23] Útok! Yeaaaah [16] - VS - [7] voNt: Prohrává voNt.
[17:36:07] Útok! BladeRaider [14] - VS - [10] Uther the Lightbringer: Prohrává Uther the Lightbringer. ( + 5 kreditů )
[17:36:00] BladeRaider: posiluje.
[16:27:25] Útok! Kilo [9] - VS - [8] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[15:48:52] Nortent-LEGIE:+4 ( jde na #24)
[15:48:49] Nortent-LEGIE: posiluje.
[14:20:10] Mmmrrrggglll: zastaven strážcem ( jde na #59)
BOJ! Mmmrrrggglll [8] - VS - [10] The Lich King: Prohrává Mmmrrrggglll.
[14:17:44] Mmmrrrggglll:+2 ( jde na #58) *** Bonus (+1 tah) ***
[14:15:54] Mmmrrrggglll:+8 ( jde na #56)
[14:15:10] Mmmrrrggglll:+3 ( jde na #48)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[13:30:30] Útok! Keyko88 [9] - VS - [7] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[12:58:17] voNt: zastaven strážcem ( jde na #59)
BOJ! voNt [11] - VS - [15] The Lich King: Prohrává voNt.
[12:58:14] voNt:+9 ( jde na #55)
[12:58:09] voNt:+3 ( jde na #46)
[11:53:11] Strážce stezky: posiluje.
[11:52:36] Strážce stezky:+5 ( jde na #54)
[09:32:41] AFoS.HackeR:+10 ( jde na #57)
[09:31:26] The Lich King: zastaven strážcem ( jde na #59)
BOJ! The Lich King [35] - VS - [7] Deathwing the Destroyer: Prohrává Deathwing the Destroyer. CRITICAL HIT! ( + 10 kreditů )
[09:31:10] The Lich King:+10 ( jde na #52)
[09:30:38] Útok! Uther the Lightbringer [13] - VS - [14] Strážce stezky: Prohrává Uther the Lightbringer.
[09:29:57] Útok! Grommash Hellscream [5] - VS - [14] AFoS.HackeR: Prohrává Grommash Hellscream.
[09:29:41] Útok! Uther the Lightbringer [8] - VS - [7] AFoS.HackeR: Prohrává AFoS.HackeR. ( + 5 kreditů )
[09:28:54] The Lich King:+10 ( jde na #42)
[09:28:37] The Lich King:+1 ( jde na #32) *** Bonus (+1 tah) ***
[09:25:25] Útok! Uther the Lightbringer [8] - VS - [14] AFoS.HackeR: Prohrává Uther the Lightbringer. MISS!
[09:25:21] AFoS.HackeR:+3 ( jde na #48)
[09:25:09] Útok! Grommash Hellscream [9] - VS - [11] BladeRaider: Prohrává Grommash Hellscream.
[09:25:00] Útok! AFoS.HackeR [6] - VS - [8] Grommash Hellscream: Prohrává AFoS.HackeR.
[09:22:10] Útok! Grommash Hellscream [8] - VS - [11] BladeRaider: Prohrává Grommash Hellscream.
[09:21:10] Útok! Grommash Hellscream [10] - VS - [8] AFoS.HackeR: Prohrává AFoS.HackeR. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[09:20:54] Útok! Uther the Lightbringer [14] - VS - [6] AFoS.HackeR: Prohrává AFoS.HackeR. ( + 5 kreditů )
[09:17:44] AFoS.HackeR:+9 ( jde na #47)
[09:17:41] AFoS.HackeR:+1 ( jde na #38) *** Bonus (+1 tah) ***
[09:17:37] AFoS.HackeR:+1 ( jde na #37) *** Bonus (+1 tah) ***
[05:42:25] Útok! Uther the Lightbringer [14] - VS - [9] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream.
[05:40:30] Yeaaaah:+6 ( jde na #54)
[05:40:23] Yeaaaah:+2 ( jde na #48) *** Bonus (+1 tah) ***
[05:40:10] Útok! Yeaaaah [14] - VS - [8] Uther the Lightbringer: Prohrává Uther the Lightbringer. ( + 5 kreditů )
[04:54:24] Útok na Strážce! Deathwing the Destroyer [13] - VS - [16] Strážce : Prohrává Deathwing the Destroyer.
[04:52:00] Deathwing the Destroyer: zastaven strážcem ( jde na #59)
[04:51:44] Deathwing the Destroyer:+10 ( jde na #57)
[04:39:40] Deathwing the Destroyer:+6 ( jde na #47)
[02:40:15] Útok! Grommash Hellscream [15] - VS - [16] BladeRaider: Prohrává Grommash Hellscream.
[02:39:56] BladeRaider:+7 ( jde na #47)
[23:55:03] Medivh the Guardian: zastaven strážcem ( jde na #59)
[23:54:31] Medivh the Guardian:+10 ( jde na #58)
[23:51:01] Medivh the Guardian:+6 ( jde na #48)
[19:34:58] Útok! Medivh the Guardian [10] - VS - [3] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[19:34:42] Útok! Warlord Zuljin [10] - VS - [11] R0FL_M4N: Prohrává Warlord Zuljin.
[19:31:59] Útok! Yeaaaah [10] - VS - [3] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N.
[19:17:21] Útok! Deathwing the Destroyer [35] - VS - [11] BladeRaider: Prohrává BladeRaider. CRITICAL HIT!
[19:11:29] Útok na Strážce! Prophet Velen [17] - VS - [12] Strážce : Prohrává Strážce. ( + 40 kreditů. )
[19:09:37] Prophet Velen: zastaven strážcem ( jde na #49) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Prophet Velen [22] - VS - [16] BladeRaider: Prohrává BladeRaider.
[19:04:12] Prophet Velen:+5 ( jde na #46)
BOJ! Prophet Velen [11] - VS - [11] Uther the Lightbringer: Prohrává Prophet Velen.
[19:03:24] Prophet Velen:+10 ( jde na #41) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Prophet Velen [14] - VS - [9] The Lich King: Prohrává The Lich King. ( + 10 kreditů )
[18:58:35] Útok! Uther the Lightbringer [14] - VS - [4] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N.
[18:57:09] R0FL_M4N: zastaven strážcem ( jde na #49) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! R0FL_M4N [14] - VS - [16] BladeRaider: Prohrává R0FL_M4N.
[18:57:06] R0FL_M4N:+9 ( jde na #46)
[18:57:02] R0FL_M4N:+8 ( jde na #37)
[18:42:51] Útok! Snajdelf [4] - VS - [9] Nortent-LEGIE: Prohrává Snajdelf.
[18:42:38] Snajdelf:+3 ( jde na #15)
[18:42:31] Snajdelf:+3 ( jde na #12)
[18:42:28] Snajdelf:+2 ( jde na #9) *** Bonus (+1 tah) ***
[18:42:22] Snajdelf:+7 ( jde na #7)
[18:42:14] Snajdelf se připojil ke hře.
[15:06:36] Útok! Yeaaaah [9] - VS - [8] voNt: Prohrává voNt. ( + 5 kreditů )
[15:06:33] Útok! Yeaaaah [15] - VS - [2] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[14:18:06] Útok! Grommash Hellscream [12] - VS - [10] Uther the Lightbringer: Prohrává Uther the Lightbringer. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[14:16:15] Útok! Grommash Hellscream [13] - VS - [7] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[14:16:15] Grommash Hellscream: posiluje.
[14:15:43] Grommash Hellscream:+9 ( jde na #43)
[09:29:14] Warlord Zuljin:+5 ( jde na #45)
BOJ! Warlord Zuljin [10] - VS - [8] *[DeluXe]*: Prohrává *[DeluXe]*. ( + 30 kreditů ) MEGA KILL
[09:29:06] Warlord Zuljin:+9 ( jde na #49)
BOJ! Warlord Zuljin [5] - VS - [14] BladeRaider: Prohrává Warlord Zuljin.
[09:28:58] Warlord Zuljin:+1 ( jde na #41) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! Warlord Zuljin [3] - VS - [16] The Lich King: Prohrává Warlord Zuljin.
[09:27:13] Warlord Zuljin:+7 ( jde na #40)
[06:56:14] Yeaaaah:+3 ( jde na #42)
[06:55:56] Yeaaaah:+3 ( jde na #39)
BOJ! Yeaaaah [9] - VS - [8] Keyko88: Prohrává Keyko88. ( + 10 kreditů )
[05:38:27] Útok! Keyko88 [7] - VS - [12] The Lich King: Prohrává Keyko88.
[05:38:09] Útok! Keyko88 [14] - VS - [16] Deathwing the Destroyer: Prohrává Keyko88.
[04:42:56] Útok! Eydis Darkbane [15] - VS - [11] Fjola Lightbane: Prohrává Fjola Lightbane.
[04:42:56] Eydis Darkbane: posiluje.
[04:42:08] Fjola Lightbane: posiluje.
[04:41:52] Fjola Lightbane:+8 ( jde na #41)
[04:41:20] Eydis Darkbane:+3 ( jde na #38)
[23:54:33] Uther the Lightbringer: posiluje.
[23:52:41] Uther the Lightbringer:+8 ( jde na #46)
[22:17:31] *[DeluXe]*:+10 ( jde na #45)
[22:17:21] *[DeluXe]*:+8 ( jde na #35)
[22:17:14] *[DeluXe]*:+3 ( jde na #27)
[22:17:10] *[DeluXe]*:+2 ( jde na #24) *** Bonus (+1 tah) ***
[20:11:37] Kilo: posiluje.
[20:11:25] Kilo:+7 ( jde na #34)
[19:28:16] Útok! Warlord Zuljin [7] - VS - [10] Grommash Hellscream: Prohrává Warlord Zuljin.
[19:28:16] Keyko88: posiluje.
[19:28:09] Útok! Warlord Zuljin [9] - VS - [11] Grommash Hellscream: Prohrává Warlord Zuljin.
[19:28:04] Útok! Keyko88 [9] - VS - [13] The Lich King: Prohrává Keyko88.
[19:27:57] Útok! Keyko88 [10] - VS - [7] Uther the Lightbringer: Prohrává Uther the Lightbringer.
[19:27:46] Útok! Keyko88 [10] - VS - [4] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream.
[19:27:36] Útok! Keyko88 [14] - VS - [12] Fjola Lightbane: Prohrává Fjola Lightbane. ( + 5 kreditů )
[19:27:22] Keyko88:+10 ( jde na #33)
[18:39:58] Nortent-LEGIE:+6 ( jde na #20)
[18:39:55] Nortent-LEGIE: posiluje.
[17:12:42] Útok na Strážce! BladeRaider [12] - VS - [17] Strážce : Prohrává BladeRaider.
[17:12:37] BladeRaider: posiluje.
[16:29:46] Útok! Warlord Zuljin [5] - VS - [14] Fjola Lightbane: Prohrává Warlord Zuljin.
[16:29:03] Útok! Warlord Zuljin [8] - VS - [9] Fjola Lightbane: Prohrává Warlord Zuljin.
[16:27:08] Útok! Warlord Zuljin [7] - VS - [3] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N. ( + 5 kreditů )
[16:26:56] Útok! illidan1997 [5] - VS - [7] Warlord Zuljin: Prohrává illidan1997.
[16:26:53] Útok! illidan1997 [5] - VS - [9] Warlord Zuljin: Prohrává illidan1997.
[14:54:14] Útok! Warlord Zuljin [7] - VS - [4] illidan1997: Prohrává illidan1997. ( + 20 kreditů ) DOMINATING
[14:52:52] Útok! illidan1997 [6] - VS - [3] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[14:52:44] illidan1997:+3 ( jde na #28)
[14:52:42] illidan1997:+4 ( jde na #25)
[14:52:35] illidan1997:+2 ( jde na #21) *** Bonus (+1 tah) ***
[14:52:28] illidan1997:+4 ( jde na #19)
[14:36:58] Mmmrrrggglll: zastaven strážcem ( jde na #49)
BOJ! Mmmrrrggglll [11] - VS - [15] BladeRaider: Prohrává Mmmrrrggglll.
[14:30:12] Mmmrrrggglll:+1 ( jde na #45) *** Bonus (+1 tah) ***
[14:27:47] Mmmrrrggglll:+2 ( jde na #44) *** Bonus (+1 tah) ***
[14:26:42] Mmmrrrggglll:+4 ( jde na #42)
[14:23:23] Mmmrrrggglll:+6 ( jde na #38)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[12:19:12] voNt: zastaven strážcem ( jde na #49)
BOJ! voNt [8] - VS - [10] BladeRaider: Prohrává voNt.
[12:00:18] Strážce stezky: zastaven strážcem ( jde na #49)
BOJ! Strážce stezky [15] - VS - [10] voNt: Prohrává voNt. ( + 10 kreditů )
[12:00:08] Strážce stezky:+10 ( jde na #44)
[11:52:47] Strážce stezky:+3 ( jde na #34)
[11:52:15] Strážce stezky:+2 ( jde na #31) *** Bonus (+1 tah) ***
[10:22:34] Útok na Strážce! voNt [7] - VS - [15] Strážce : Prohrává voNt.
[10:22:31] voNt:+7 ( jde na #49)
[10:22:23] Útok! voNt [29] - VS - [10] The Lich King: Prohrává The Lich King. CRITICAL HIT! ( + 5 kreditů )
[10:22:11] voNt:+8 ( jde na #41)
[10:22:04] Útok! voNt [10] - VS - [2] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[10:21:49] voNt:+2 ( jde na #29) *** Bonus (+1 tah) ***
[09:42:55] The Lich King:+8 ( jde na #42)
[09:39:59] The Lich King:+1 ( jde na #34) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! The Lich King [10] - VS - [6] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[09:37:19] The Lich King:+3 ( jde na #36)
BOJ! The Lich King [8] - VS - [14] Yeaaaah: Prohrává The Lich King.
[09:35:43] The Lich King:+1 ( jde na #33) *** Bonus (+1 tah) ***
[09:34:54] The Lich King:+3 ( jde na #32)
[09:06:41] BladeRaider: zastaven strážcem ( jde na #49)
[09:06:37] BladeRaider:+2 ( jde na #47) *** Bonus (+1 tah) ***
[09:06:33] BladeRaider:+4 ( jde na #45)
[09:06:26] BladeRaider:+9 ( jde na #41)
[09:06:04] BladeRaider:+1 ( jde na #32) *** Bonus (+1 tah) ***
[08:20:41] AFoS.HackeR:+3 ( jde na #36)
[07:14:12] Útok na Strážce! Deathwing the Destroyer [9] - VS - [8] Strážce : Prohrává Strážce. ( + 30 kreditů. )
[07:13:44] Útok! Medivh the Guardian [15] - VS - [4] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream.
[07:13:12] Medivh the Guardian:+3 ( jde na #38)
[07:10:55] Medivh the Guardian:+1 ( jde na #35) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! Medivh the Guardian [14] - VS - [3] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[07:08:55] Deathwing the Destroyer: posiluje.
[07:06:44] Medivh the Guardian:+2 ( jde na #34) *** Bonus (+1 tah) ***
[07:06:28] Medivh the Guardian:+6 ( jde na #32)
[07:05:55] Medivh the Guardian:+1 ( jde na #26) *** Bonus (+1 tah) ***
[07:05:44] Medivh the Guardian:+6 ( jde na #25)
[07:03:44] Medivh the Guardian:+2 ( jde na #19) *** Bonus (+1 tah) ***
[07:01:47] Deathwing the Destroyer:+10 ( jde na #38)
[05:18:52] Yeaaaah:+6 ( jde na #36)
[20:40:43] Kilo:+5 ( jde na #27)
[20:24:38] Útok! Keyko88 [11] - VS - [10] Kilo: Prohrává Kilo.
[19:10:40] Prophet Velen: posiluje.
[19:05:24] Prophet Velen:+7 ( jde na #31)
[14:27:58] Grommash Hellscream: zastaven strážcem ( jde na #39) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Grommash Hellscream [15] - VS - [4] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[14:27:42] Grommash Hellscream:+5 ( jde na #33)
[14:25:02] Grommash Hellscream:+2 ( jde na #28) *** Bonus (+1 tah) ***
[14:19:55] Grommash Hellscream:+2 ( jde na #26) *** Bonus (+1 tah) ***
[14:15:54] Grommash Hellscream:+9 ( jde na #24)
[13:39:35] AFoS.HackeR:+5 ( jde na #33)
[13:39:01] AFoS.HackeR:+7 ( jde na #28)
[13:38:55] AFoS.HackeR:+1 ( jde na #22) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! AFoS.HackeR [7] - VS - [14] Keyko88: Prohrává AFoS.HackeR.
[13:38:48] AFoS.HackeR:+1 ( jde na #22) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! AFoS.HackeR [12] - VS - [12] Keyko88: Prohrává AFoS.HackeR.
[09:31:46] Warlord Zuljin:+5 ( jde na #35)
[09:30:42] Warlord Zuljin:+3 ( jde na #30)
[09:27:45] Warlord Zuljin:+7 ( jde na #27)
[07:00:37] Útok! The Lich King [6] - VS - [10] Yeaaaah: Prohrává The Lich King.
[06:59:39] Útok! BladeRaider [13] - VS - [5] Yeaaaah: Prohrává Yeaaaah. ( + 5 kreditů )
[04:52:23] Útok! Eydis Darkbane [14] - VS - [11] Fjola Lightbane: Prohrává Fjola Lightbane.
[04:49:10] Fjola Lightbane:+9 ( jde na #35)
[04:43:50] Eydis Darkbane:+8 ( jde na #34)
[04:43:34] Eydis Darkbane: posiluje.
[04:42:30] Fjola Lightbane: posiluje.
[04:39:17] Fjola Lightbane:+1 ( jde na #26) *** Bonus (+1 tah) ***
[23:58:31] Útok na Strážce! Uther the Lightbringer [7] - VS - [7] Strážce : Prohrává Uther the Lightbringer.
[23:53:27] Uther the Lightbringer: zastaven strážcem ( jde na #39)
[23:52:39] Uther the Lightbringer:+5 ( jde na #37)
[23:52:07] Uther the Lightbringer:+7 ( jde na #32)
[21:03:17] Útok! Kilo [5] - VS - [11] Uther the Lightbringer: Prohrává Kilo.
[21:03:09] Útok! Kilo [6] - VS - [5] Keyko88: Prohrává Keyko88. ( + 10 kreditů )
[21:03:01] Kilo:+5 ( jde na #22)
BOJ! Kilo [8] - VS - [7] Medivh the Guardian: Prohrává Medivh the Guardian. ( + 20 kreditů ) DOMINATING
[21:02:55] Kilo:+8 ( jde na #25)
BOJ! Kilo [7] - VS - [14] Fjola Lightbane: Prohrává Kilo.
[20:08:14] Útok! Fjola Lightbane [6] - VS - [6] Eydis Darkbane: Prohrává Fjola Lightbane.
[20:06:53] Keyko88:+6 ( jde na #29)
BOJ! Keyko88 [7] - VS - [8] The Lich King: Prohrává Keyko88.
[20:06:45] Keyko88:+2 ( jde na #25) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! Keyko88 [14] - VS - [14] Fjola Lightbane: Prohrává Keyko88.
[20:06:37] Útok! Keyko88 [8] - VS - [13] Uther the Lightbringer: Prohrává Keyko88.
[20:06:29] Útok! Keyko88 [14] - VS - [10] *[DeluXe]*: Prohrává *[DeluXe]*. ( + 10 kreditů )
[20:06:24] Keyko88:+1 ( jde na #22) *** Bonus (+1 tah) ***
[20:06:14] Útok! Keyko88 [12] - VS - [12] *[DeluXe]*: Prohrává Keyko88.
[20:02:45] Keyko88: posiluje.
[17:02:22] Útok na Strážce! R0FL_M4N [4] - VS - [6] Strážce : Prohrává R0FL_M4N.
[17:02:20] Útok na Strážce! R0FL_M4N [6] - VS - [6] Strážce : Prohrává R0FL_M4N.
[15:38:38] Útok! Nortent-LEGIE [4] - VS - [6] Grommash Hellscream: Prohrává Nortent-LEGIE.
[15:38:35] Nortent-LEGIE:+8 ( jde na #14)
[15:38:33] Nortent-LEGIE: posiluje.
[15:35:25] Yeaaaah:+4 ( jde na #31)
[15:35:13] Yeaaaah:+3 ( jde na #27)
BOJ! Yeaaaah [8] - VS - [6] Prophet Velen: Prohrává Prophet Velen. ( + 20 kreditů ) DOMINATING
[15:16:16] illidan1997:+3 ( jde na #15)
[15:16:13] illidan1997:+2 ( jde na #12) *** Bonus (+1 tah) ***
[15:16:11] illidan1997: posiluje.
[14:52:31] R0FL_M4N: zastaven strážcem ( jde na #39)
[14:52:28] R0FL_M4N:+10 ( jde na #38)
[14:52:23] R0FL_M4N:+1 ( jde na #29) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! R0FL_M4N [5] - VS - [10] The Lich King: Prohrává R0FL_M4N.
[14:52:19] R0FL_M4N:+10 ( jde na #28)
[14:19:06] Mmmrrrggglll:+4 ( jde na #32)
[14:18:37] Mmmrrrggglll:+5 ( jde na #28)
[14:16:37] Mmmrrrggglll:+3 ( jde na #23)
[14:16:25] Mmmrrrggglll:+1 ( jde na #21) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! Mmmrrrggglll [10] - VS - [12] AFoS.HackeR: Prohrává Mmmrrrggglll.
[14:16:24] Mmmrrrggglll:+2 ( jde na #20) *** Bonus (+1 tah) ***
[14:15:37] Mmmrrrggglll:+2 ( jde na #18) *** Bonus (+1 tah) ***
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[13:51:45] Útok na Strážce! BladeRaider [12] - VS - [9] Strážce : Prohrává Strážce. ( + 30 kreditů. )
[11:56:09] Strážce stezky: zastaven strážcem ( jde na #29)
BOJ! Strážce stezky [11] - VS - [7] voNt: Prohrává voNt.
[11:55:05] Strážce stezky: zastaven strážcem ( jde na #29)
BOJ! Strážce stezky [7] - VS - [13] voNt: Prohrává Strážce stezky.
[11:54:41] Útok na Strážce! voNt [6] - VS - [7] Strážce : Prohrává voNt.
[11:53:57] voNt: zastaven strážcem ( jde na #29)
BOJ! voNt [8] - VS - [6] Eydis Darkbane: Prohrává Eydis Darkbane. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[11:53:50] voNt:+1 ( jde na #27) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! voNt [9] - VS - [13] Prophet Velen: Prohrává voNt.
[11:53:45] The Lich King: zastaven strážcem ( jde na #29)
BOJ! The Lich King [10] - VS - [7] Strážce stezky: Prohrává Strážce stezky.
[11:51:04] Strážce stezky: zastaven strážcem ( jde na #29)
BOJ! Strážce stezky [7] - VS - [6] The Lich King: Prohrává The Lich King.
[11:28:49] AFoS.HackeR: posiluje.
[11:19:37] Útok! Strážce stezky [13] - VS - [10] voNt: Prohrává voNt.
[11:19:10] Útok! Strážce stezky [7] - VS - [5] Fjola Lightbane: Prohrává Fjola Lightbane.
[11:18:15] Útok! Deathwing the Destroyer [10] - VS - [5] voNt: Prohrává voNt.
[11:16:49] voNt:+2 ( jde na #28) *** Bonus (+1 tah) ***
[11:16:12] Útok! voNt [13] - VS - [13] Deathwing the Destroyer: Prohrává voNt.
[11:15:55] Útok! voNt [11] - VS - [7] Uther the Lightbringer: Prohrává Uther the Lightbringer. ( + 5 kreditů )
[11:14:56] Yeaaaah:+5 ( jde na #29)
BOJ! Yeaaaah [6] - VS - [6] The Lich King: Prohrává Yeaaaah.
[11:14:47] Útok! Yeaaaah [11] - VS - [12] voNt: Prohrává Yeaaaah.
[09:58:50] Útok! R0FL_M4N [10] - VS - [9] Kilo: Prohrává Kilo. ( + 10 kreditů )
[09:58:46] Útok! R0FL_M4N [12] - VS - [4] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream.
[09:30:53] Útok! Deathwing the Destroyer [7] - VS - [14] BladeRaider: Prohrává Deathwing the Destroyer.
[09:28:16] The Lich King: zastaven strážcem ( jde na #29) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! The Lich King [14] - VS - [8] Deathwing the Destroyer: Prohrává Deathwing the Destroyer.
[09:27:26] The Lich King: zastaven strážcem ( jde na #29)
BOJ! The Lich King [8] - VS - [12] Deathwing the Destroyer: Prohrává The Lich King.
[04:50:54] Deathwing the Destroyer: zastaven strážcem ( jde na #29) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Deathwing the Destroyer [12] - VS - [11] Yeaaaah: Prohrává Yeaaaah. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[04:42:37] Deathwing the Destroyer: posiluje.
[04:10:31] Útok na Strážce! Yeaaaah [6] - VS - [10] Strážce : Prohrává Yeaaaah.
[04:10:30] Yeaaaah: posiluje.
[23:57:40] Útok! The Lich King [15] - VS - [11] Fjola Lightbane: Prohrává Fjola Lightbane.
[23:57:24] Medivh the Guardian:+4 ( jde na #26)
BOJ! Medivh the Guardian [9] - VS - [13] The Lich King: Prohrává Medivh the Guardian.
[23:54:28] Medivh the Guardian: posiluje.
[22:19:36] Útok! Deathwing the Destroyer [8] - VS - [12] voNt: Prohrává Deathwing the Destroyer.
[22:16:07] Útok! The Lich King [13] - VS - [8] voNt: Prohrává voNt. ( + 5 kreditů )
[22:07:04] Útok na Strážce! Yeaaaah [7] - VS - [13] Strážce : Prohrává Yeaaaah.
[22:06:59] Útok! Yeaaaah [14] - VS - [8] Prophet Velen: Prohrává Prophet Velen.
[22:06:45] Útok! Fjola Lightbane [11] - VS - [14] Eydis Darkbane: Prohrává Fjola Lightbane.
[22:06:45] Útok! Kilo [9] - VS - [5] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream.
[22:06:26] Útok! Yeaaaah [14] - VS - [6] Uther the Lightbringer: Prohrává Uther the Lightbringer. ( + 5 kreditů )
[22:06:23] Útok! Yeaaaah [9] - VS - [11] Fjola Lightbane: Prohrává Yeaaaah.
[22:05:57] Útok! Yeaaaah [14] - VS - [11] The Lich King: Prohrává The Lich King. ( + 5 kreditů )
[21:08:57] Útok! Warlord Zuljin [5] - VS - [8] Keyko88: Prohrává Warlord Zuljin.
[21:08:25] Útok! Grommash Hellscream [3] - VS - [10] Warlord Zuljin: Prohrává Grommash Hellscream.
[21:06:01] Útok! Warlord Zuljin [5] - VS - [10] AFoS.HackeR: Prohrává Warlord Zuljin.
[21:03:21] Útok! Warlord Zuljin [8] - VS - [6] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream. ( + 10 kreditů )
[21:00:16] Útok! Kilo [5] - VS - [10] Warlord Zuljin: Prohrává Kilo. MISS!
[19:10:31] Prophet Velen: zastaven strážcem ( jde na #29)
BOJ! Prophet Velen [10] - VS - [9] The Lich King: Prohrává The Lich King.
[19:05:27] Prophet Velen:+2 ( jde na #26) *** Bonus (+1 tah) ***
[19:04:42] Prophet Velen:+1 ( jde na #25) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! Prophet Velen [8] - VS - [11] Strážce stezky: Prohrává Prophet Velen.
[19:03:46] Prophet Velen: posiluje.
[17:23:06] Útok! Keyko88 [14] - VS - [5] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream.
[17:22:56] Útok! Keyko88 [10] - VS - [4] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[15:07:09] Útok! Kilo [10] - VS - [6] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N. ( + 10 kreditů )
[14:33:06] Útok! Medivh the Guardian [13] - VS - [11] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream.
[14:32:02] Útok! Grommash Hellscream [8] - VS - [13] *[DeluXe]*: Prohrává Grommash Hellscream.
[14:31:30] Útok! Warlord Zuljin [6] - VS - [8] Grommash Hellscream: Prohrává Warlord Zuljin.
[14:31:14] Útok! Medivh the Guardian [6] - VS - [8] Grommash Hellscream: Prohrává Medivh the Guardian.
[14:30:26] Grommash Hellscream:+4 ( jde na #22)
[14:26:10] Grommash Hellscream:+7 ( jde na #18)
[14:19:10] Grommash Hellscream:+5 ( jde na #11)
[12:09:01] BladeRaider:+5 ( jde na #28)
[12:08:52] BladeRaider:+3 ( jde na #23)
[12:08:35] BladeRaider:+3 ( jde na #20)
BOJ! BladeRaider [8] - VS - [5] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N.
[10:07:28] R0FL_M4N:+4 ( jde na #20)
[10:07:25] Útok! R0FL_M4N [5] - VS - [7] Keyko88: Prohrává R0FL_M4N.
[10:07:21] Útok! R0FL_M4N [13] - VS - [7] Kilo: Prohrává Kilo. ( + 10 kreditů )
[10:07:18] R0FL_M4N: posiluje.
[10:07:15] Útok! R0FL_M4N [8] - VS - [10] Kilo: Prohrává R0FL_M4N.
[10:07:11] Útok! R0FL_M4N [9] - VS - [14] Mmmrrrggglll: Prohrává R0FL_M4N.
[09:53:23] Warlord Zuljin:+4 ( jde na #24)
BOJ! Warlord Zuljin [9] - VS - [11] Prophet Velen: Prohrává Warlord Zuljin.
[09:52:04] Warlord Zuljin:+4 ( jde na #24)
BOJ! Warlord Zuljin [5] - VS - [9] Prophet Velen: Prohrává Warlord Zuljin.
[09:51:00] Warlord Zuljin:+9 ( jde na #29)
BOJ! Warlord Zuljin [6] - VS - [9] The Lich King: Prohrává Warlord Zuljin.
[09:42:42] Warlord Zuljin:+1 ( jde na #21) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! Warlord Zuljin [3] - VS - [14] AFoS.HackeR: Prohrává Warlord Zuljin.
[09:31:30] Warlord Zuljin:+1 ( jde na #21) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! Warlord Zuljin [5] - VS - [14] AFoS.HackeR: Prohrává Warlord Zuljin.
[06:48:21] Útok! Eydis Darkbane [12] - VS - [5] Fjola Lightbane: Prohrává Fjola Lightbane. ( + 10 kreditů )
[06:44:21] Útok na Strážce! Fjola Lightbane [6] - VS - [15] Strážce : Prohrává Fjola Lightbane. MISS!
[06:42:07] Uther the Lightbringer:+4 ( jde na #27)
[06:41:32] Útok! Warlord Zuljin [3] - VS - [7] AFoS.HackeR: Prohrává Warlord Zuljin.
[06:38:37] Fjola Lightbane:+9 ( jde na #29)
BOJ! Fjola Lightbane [12] - VS - [11] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin.
[06:38:09] Uther the Lightbringer:+3 ( jde na #23)
[06:35:21] Eydis Darkbane:+10 ( jde na #27)
[06:33:22] Eydis Darkbane: posiluje.
[06:33:09] Fjola Lightbane: posiluje.
[02:23:25] Útok na Strážce! Warlord Zuljin [5] - VS - [11] Strážce : Prohrává Warlord Zuljin.
[02:23:14] Uther the Lightbringer:+10 ( jde na #20) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Uther the Lightbringer [17] - VS - [10] illidan1997: Prohrává illidan1997. ( + 10 kreditů )
[23:14:25] *[DeluXe]*: zastaven strážcem ( jde na #29)
BOJ! *[DeluXe]* [6] - VS - [10] Warlord Zuljin: Prohrává *[DeluXe]*.
[17:42:30] Útok! BladeRaider [11] - VS - [6] Mmmrrrggglll: Prohrává Mmmrrrggglll.
[17:36:12] Útok! Fjola Lightbane [8] - VS - [7] Eydis Darkbane: Prohrává Eydis Darkbane. ( + 10 kreditů )
[17:30:20] AFoS.HackeR:+5 ( jde na #21)
BOJ! AFoS.HackeR [12] - VS - [11] BladeRaider: Prohrává BladeRaider. ( + 20 kreditů ) DOMINATING
[17:29:51] Útok! Keyko88 [8] - VS - [4] Kilo: Prohrává Kilo. ( + 10 kreditů )
[17:29:37] Útok! Keyko88 [8] - VS - [11] Kilo: Prohrává Keyko88.
[17:29:30] Útok! Keyko88 [5] - VS - [6] Fjola Lightbane: Prohrává Keyko88.
[17:29:25] Keyko88:+5 ( jde na #16)
[17:29:20] Keyko88: posiluje.
[17:29:12] Útok! Keyko88 [5] - VS - [11] AFoS.HackeR: Prohrává Keyko88.
[16:51:08] Útok! illidan1997 [3] - VS - [3] *[DeluXe]*: Prohrává illidan1997.
[16:50:57] Útok! illidan1997 [12] - VS - [14] BladeRaider: Prohrává illidan1997.
[16:50:51] illidan1997:+4 ( jde na #24)
BOJ! illidan1997 [8] - VS - [12] Prophet Velen: Prohrává illidan1997.
[16:50:12] illidan1997: posiluje.
[16:29:09] Kilo:+6 ( jde na #18)
[16:29:01] Kilo:+1 ( jde na #12) *** Bonus (+1 tah) ***
[16:28:55] Kilo:+2 ( jde na #11) *** Bonus (+1 tah) ***
[16:28:47] Kilo:+8 ( jde na #17)
BOJ! Kilo [6] - VS - [11] Mmmrrrggglll: Prohrává Kilo.
[16:28:41] Kilo:+9 ( jde na #9)
[16:28:36] Kilo se připojil ke hře.
[16:02:53] voNt:+7 ( jde na #26)
[15:33:40] voNt:+5 ( jde na #19)
[14:23:24] Mmmrrrggglll:+5 ( jde na #17)
[14:20:56] Mmmrrrggglll:+1 ( jde na #12) *** Bonus (+1 tah) ***
[14:18:11] Mmmrrrggglll:+10 ( jde na #21) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Mmmrrrggglll [10] - VS - [11] BladeRaider: Prohrává Mmmrrrggglll.
[14:15:56] Mmmrrrggglll:+9 ( jde na #20)
BOJ! Mmmrrrggglll [6] - VS - [6] illidan1997: Prohrává Mmmrrrggglll.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[13:21:04] BladeRaider:+10 ( jde na #21) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! BladeRaider [17] - VS - [6] Mmmrrrggglll: Prohrává Mmmrrrggglll. ( + 20 kreditů ) DOMINATING
[12:02:41] Strážce stezky:+7 ( jde na #25)
[11:54:57] Strážce stezky:+9 ( jde na #18)
[11:52:57] Strážce stezky:+7 ( jde na #9)
[11:46:53] Nortent-LEGIE:+6 ( jde na #6)
[11:46:50] Nortent-LEGIE: posiluje.
[09:39:13] Útok! Deathwing the Destroyer [11] - VS - [5] *[DeluXe]*: Prohrává *[DeluXe]*. ( + 10 kreditů )
[09:39:10] Útok! illidan1997 [9] - VS - [10] Mmmrrrggglll: Prohrává illidan1997.
[09:39:06] Útok! illidan1997 [5] - VS - [11] Mmmrrrggglll: Prohrává illidan1997.
[09:38:13] The Lich King: zastaven strážcem ( jde na #29)
BOJ! The Lich King [11] - VS - [6] *[DeluXe]*: Prohrává *[DeluXe]*. ( + 10 kreditů )
[09:37:40] The Lich King:+2 ( jde na #24) *** Bonus (+1 tah) ***
[09:35:57] The Lich King:+10 ( jde na #22)
[09:28:13] The Lich King:+5 ( jde na #12)
[08:52:57] Útok! The Lich King [9] - VS - [8] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream. ( + 5 kreditů )
[08:51:38] BladeRaider:+3 ( jde na #11)
[08:51:30] Útok! BladeRaider [10] - VS - [3] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream. ( + 5 kreditů )
[07:49:22] Útok! Keyko88 [9] - VS - [4] Uther the Lightbringer: Prohrává Uther the Lightbringer. ( + 5 kreditů )
[07:48:57] Útok! Keyko88 [8] - VS - [7] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream.
[07:48:00] Medivh the Guardian: posiluje.
[07:43:57] Medivh the Guardian:+5 ( jde na #21)
[07:36:57] Medivh the Guardian:+2 ( jde na #16) *** Bonus (+1 tah) ***
[07:36:13] Deathwing the Destroyer: posiluje.
[07:34:26] Deathwing the Destroyer:+10 ( jde na #23)
[04:58:53] Yeaaaah:+8 ( jde na #25)
[23:39:59] Útok! BladeRaider [8] - VS - [9] Keyko88: Prohrává BladeRaider.
[23:39:26] *[DeluXe]*:+8 ( jde na #29)
BOJ! *[DeluXe]* [11] - VS - [10] Mmmrrrggglll: Prohrává Mmmrrrggglll. ( + 20 kreditů ) DOMINATING
[23:39:18] *[DeluXe]*:+2 ( jde na #21) *** Bonus (+1 tah) ***
[23:39:04] *[DeluXe]*:+8 ( jde na #19)
[19:19:57] Útok! The Lich King [5] - VS - [10] BladeRaider: Prohrává The Lich King.
[19:18:17] BladeRaider:+7 ( jde na #7)
[19:18:14] BladeRaider se připojil ke hře.
[19:17:34] Yeaaaah:+3 ( jde na #17)
BOJ! Yeaaaah [9] - VS - [7] voNt: Prohrává voNt. ( + 5 kreditů )
[19:15:41] Prophet Velen:+6 ( jde na #24)
[19:12:00] Prophet Velen:+8 ( jde na #18)
[19:09:52] Prophet Velen:+3 ( jde na #10)
[18:45:11] voNt:+9 ( jde na #17)
[15:52:59] Grommash Hellscream:+10 ( jde na #20) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Grommash Hellscream [7] - VS - [14] illidan1997: Prohrává Grommash Hellscream.
[15:44:33] Grommash Hellscream:+1 ( jde na #11) *** Bonus (+1 tah) ***
BOJ! Grommash Hellscream [5] - VS - [10] Uther the Lightbringer: Prohrává Grommash Hellscream.
[15:40:01] Útok! Uther the Lightbringer [10] - VS - [1] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream. ( + 5 kreditů )
[15:28:06] Grommash Hellscream:+9 ( jde na #20)
BOJ! Grommash Hellscream [1] - VS - [14] illidan1997: Prohrává Grommash Hellscream. MISS!
[15:26:46] Útok! Medivh the Guardian [13] - VS - [8] Deathwing the Destroyer: Prohrává Deathwing the Destroyer.
[15:25:42] Útok! Medivh the Guardian [8] - VS - [6] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream.
[15:23:50] Grommash Hellscream:+1 ( jde na #13) *** Bonus (+1 tah) ***
[15:22:54] Grommash Hellscream:+7 ( jde na #12)
[14:40:51] Grommash Hellscream:+1 ( jde na #5) *** Bonus (+1 tah) ***
[13:24:40] Útok! Yeaaaah [9] - VS - [13] R0FL_M4N: Prohrává Yeaaaah.
[13:24:34] Yeaaaah:+5 ( jde na #14)
[13:24:12] Útok! Yeaaaah [4] - VS - [3] voNt: Prohrává voNt. ( + 5 kreditů )
[11:40:50] voNt:+5 ( jde na #9)
[11:40:40] Útok! voNt [10] - VS - [12] Compmaster[nXh]: Prohrává voNt.
[11:40:36] voNt:+4 ( jde na #4)
[11:34:08] *[DeluXe]*:+9 ( jde na #11)
[11:34:00] *[DeluXe]*:+2 ( jde na #2) *** Bonus (+1 tah) ***
[11:33:55] *[DeluXe]* se připojil ke hře.
[10:33:32] AFoS.HackeR:+6 ( jde na #16)
[10:33:30] AFoS.HackeR:+6 ( jde na #10)
[10:33:27] AFoS.HackeR:+3 ( jde na #4)
[09:33:09] Útok na Strážce! Warlord Zuljin [12] - VS - [13] Strážce : Prohrává Warlord Zuljin.
[09:32:21] Útok na Strážce! Warlord Zuljin [6] - VS - [12] Strážce : Prohrává Warlord Zuljin.
[09:31:01] Warlord Zuljin: zastaven strážcem ( jde na #29)
[09:29:58] Warlord Zuljin:+5 ( jde na #23)
[09:29:25] Útok! Medivh the Guardian [6] - VS - [2] Uther the Lightbringer: Prohrává Uther the Lightbringer.
[09:28:53] Útok! Warlord Zuljin [10] - VS - [4] Fjola Lightbane: Prohrává Fjola Lightbane. ( + 5 kreditů )
[09:28:53] Warlord Zuljin:+1 ( jde na #17) *** Bonus (+1 tah) ***
[09:28:37] Fjola Lightbane:+5 ( jde na #18)
[09:28:21] Útok! Grommash Hellscream [5] - VS - [5] Compmaster[nXh]: Prohrává Grommash Hellscream.
[09:27:04] Uther the Lightbringer:+9 ( jde na #20)
BOJ! Uther the Lightbringer [5] - VS - [9] illidan1997: Prohrává Uther the Lightbringer.
[09:26:48] Útok! Strážce stezky [12] - VS - [5] AFoS.HackeR: Prohrává AFoS.HackeR. ( + 5 kreditů )
[09:25:06] Uther the Lightbringer:+9 ( jde na #11)
[09:24:02] Eydis Darkbane:+4 ( jde na #20)
[09:23:46] Útok! Uther the Lightbringer [6] - VS - [10] Grommash Hellscream: Prohrává Uther the Lightbringer.
[09:23:46] Uther the Lightbringer:+6 ( jde na #8)
BOJ! Uther the Lightbringer [5] - VS - [7] Yeaaaah: Prohrává Uther the Lightbringer.
[09:22:49] Útok! Strážce stezky [11] - VS - [8] Seda: Prohrává Seda. ( + 5 kreditů )
[09:22:12] Fjola Lightbane:+6 ( jde na #13)
[09:20:33] Fjola Lightbane:+7 ( jde na #7)
BOJ! Fjola Lightbane [10] - VS - [6] Strážce stezky: Prohrává Strážce stezky. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[09:19:30] Eydis Darkbane:+10 ( jde na #16)
[09:18:58] Eydis Darkbane:+5 ( jde na #6)
BOJ! Eydis Darkbane [4] - VS - [2] Seda: Prohrává Seda.
[02:26:44] Uther the Lightbringer:+1 ( jde na #2) *** Bonus (+1 tah) ***
[21:48:52] Seda:+6 ( jde na #6)
[21:48:36] Seda se připojil ke hře.
[17:33:24] Mmmrrrggglll: zastaven strážcem ( jde na #29)
[17:31:48] Útok! Deathwing the Destroyer [11] - VS - [8] R0FL_M4N: Prohrává Deathwing the Destroyer. DIVINE SHIELD!
[17:30:12] Útok! Warlord Zuljin [7] - VS - [13] illidan1997: Prohrává Warlord Zuljin.
[17:29:56] Útok! Warlord Zuljin [8] - VS - [5] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N. ( + 5 kreditů )
[17:12:43] Keyko88:+3 ( jde na #8)
[17:12:18] Útok! Keyko88 [11] - VS - [2] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream. ( + 5 kreditů )
[17:12:18] Mmmrrrggglll:+8 ( jde na #27)
[17:12:11] Útok! The Lich King [7] - VS - [5] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream. ( + 5 kreditů )
[17:12:11] Keyko88: posiluje.
[16:33:01] Útok! R0FL_M4N [5] - VS - [4] Warlord Zuljin: Prohrává Warlord Zuljin. ( + 20 kreditů ) DOMINATING
[16:32:57] Útok! R0FL_M4N [6] - VS - [8] Warlord Zuljin: Prohrává R0FL_M4N.
[16:32:55] Útok! R0FL_M4N [12] - VS - [12] Warlord Zuljin: Prohrává R0FL_M4N.
[16:32:51] R0FL_M4N:+6 ( jde na #15)
[16:32:47] R0FL_M4N:+1 ( jde na #9) *** Bonus (+1 tah) ***
[16:32:44] Útok! R0FL_M4N [10] - VS - [13] Medivh the Guardian: Prohrává R0FL_M4N.
[16:32:39] Útok! Grommash Hellscream [2] - VS - [10] Strážce stezky: Prohrává Grommash Hellscream.
[16:32:39] Útok! R0FL_M4N [14] - VS - [13] Prophet Velen: Prohrává Prophet Velen.
[16:32:35] R0FL_M4N: posiluje.
[16:32:30] Útok! R0FL_M4N [10] - VS - [6] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream. ( + 5 kreditů )
[15:38:56] Útok na Strážce! illidan1997 [12] - VS - [9] Strážce : Prohrává Strážce. ( + 15 kreditů. )
[15:38:48] illidan1997:+10 ( jde na #19)
[15:38:46] illidan1997: posiluje.
[14:15:58] Útok! Warlord Zuljin [2] - VS - [5] Mmmrrrggglll: Prohrává Warlord Zuljin.
[14:15:26] Mmmrrrggglll: zastaven strážcem ( jde na #19)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[12:54:06] Útok! illidan1997 [4] - VS - [2] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream. ( + 10 kreditů )
[12:13:50] Útok! Warlord Zuljin [4] - VS - [3] Deathwing the Destroyer: Prohrává Deathwing the Destroyer.
[12:13:38] Útok! Warlord Zuljin [9] - VS - [5] Mmmrrrggglll: Prohrává Mmmrrrggglll. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[12:13:38] Mmmrrrggglll:+5 ( jde na #14)
[12:11:26] Útok! Grommash Hellscream [9] - VS - [10] Medivh the Guardian: Prohrává Grommash Hellscream.
[12:10:54] Útok! Warlord Zuljin [7] - VS - [7] Deathwing the Destroyer: Prohrává Warlord Zuljin.
[12:10:38] Útok! Grommash Hellscream [6] - VS - [13] Medivh the Guardian: Prohrává Grommash Hellscream.
[12:10:15] Mmmrrrggglll:+9 ( jde na #9)
[12:09:42] Útok! Grommash Hellscream [13] - VS - [10] Prophet Velen: Prohrává Prophet Velen.
[12:09:26] Deathwing the Destroyer:+10 ( jde na #16)
[12:09:18] Útok! Warlord Zuljin [10] - VS - [9] Medivh the Guardian: Prohrává Medivh the Guardian.
[12:09:09] Útok! Grommash Hellscream [10] - VS - [4] Strážce stezky: Prohrává Strážce stezky. ( + 10 kreditů )
[12:08:54] Medivh the Guardian: posiluje.
[12:08:38] Medivh the Guardian:+10 ( jde na #12)
[12:06:48] Útok na Strážce! Warlord Zuljin [12] - VS - [9] Strážce : Prohrává Strážce. ( + 20 kreditů. )
[12:06:48] Warlord Zuljin: posiluje.
[12:06:32] Deathwing the Destroyer:+6 ( jde na #6)
[12:06:23] Útok na Strážce! Warlord Zuljin [7] - VS - [11] Strážce : Prohrává Warlord Zuljin.
[12:06:16] Útok! Strážce stezky [9] - VS - [11] Warlord Zuljin: Prohrává Strážce stezky.
[12:06:06] Útok! Strážce stezky [13] - VS - [8] Grommash Hellscream: Prohrává Grommash Hellscream.
[12:06:00] Deathwing the Destroyer:+8 ( jde na #8)
BOJ! Deathwing the Destroyer [2] - VS - [4] Yeaaaah: Prohrává Deathwing the Destroyer.
[12:05:35] Grommash Hellscream:+7 ( jde na #8)
BOJ! Grommash Hellscream [9] - VS - [6] Eydis Darkbane: Prohrává Eydis Darkbane. ( + 20 kreditů ) DOMINATING
[12:05:19] Warlord Zuljin: zastaven strážcem ( jde na #9) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Warlord Zuljin [14] - VS - [10] Mmmrrrggglll: Prohrává Mmmrrrggglll. ( + 20 kreditů ) DOMINATING
[12:04:31] Útok! Grommash Hellscream [7] - VS - [7] Medivh the Guardian: Prohrává Grommash Hellscream.
[12:04:31] Grommash Hellscream: posiluje.
[12:04:16] Medivh the Guardian:+2 ( jde na #2) *** Bonus (+1 tah) ***
[12:03:43] Grommash Hellscream:+1 ( jde na #1) *** Bonus (+1 tah) ***
[12:03:11] Grommash Hellscream se připojil ke hře.
[12:03:08] Warlord Zuljin se připojil ke hře.
[12:03:04] Deathwing the Destroyer se připojil ke hře.
[12:03:00] Medivh the Guardian se připojil ke hře.
[11:52:47] Strážce stezky: posiluje.
[11:52:15] Strážce stezky:+7 ( jde na #7)
BOJ! Strážce stezky [11] - VS - [4] voNt: Prohrává voNt. ( + 20 kreditů ) DOMINATING HEADSHOT! ( + 20 kreditů )
[11:37:34] Útok! The Lich King [3] - VS - [7] R0FL_M4N: Prohrává The Lich King.
[11:37:24] Útok! illidan1997 [6] - VS - [9] Yeaaaah: Prohrává illidan1997.
[11:37:01] Útok! illidan1997 [9] - VS - [10] Yeaaaah: Prohrává illidan1997.
[11:36:53] Útok! illidan1997 [10] - VS - [4] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N. ( + 5 kreditů )
[10:51:00] Útok! Compmaster[nXh] [6] - VS - [8] illidan1997: Prohrává Compmaster[nXh].
[10:49:41] Útok! voNt [9] - VS - [5] illidan1997: Prohrává illidan1997. ( + 5 kreditů )
[10:47:10] voNt:+3 ( jde na #9)
BOJ! voNt [6] - VS - [6] Mmmrrrggglll: Prohrává voNt.
[10:47:02] voNt: zastaven strážcem ( jde na #9) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! voNt [11] - VS - [12] Mmmrrrggglll: Prohrává voNt.
[10:04:22] Útok! Nortent-LEGIE [2] - VS - [10] AFoS.HackeR: Prohrává Nortent-LEGIE.
[09:28:34] The Lich King: posiluje.
[09:27:46] The Lich King:+5 ( jde na #5)
[01:21:38] Yeaaaah: zastaven strážcem ( jde na #9)
BOJ! Yeaaaah [8] - VS - [12] Mmmrrrggglll: Prohrává Yeaaaah.
[19:53:24] The Lich King se připojil ke hře.
[19:52:47] Compmaster[nXh]: posiluje.
[19:52:44] Útok! Compmaster[nXh] [6] - VS - [8] voNt: Prohrává Compmaster[nXh].
[19:52:38] Compmaster[nXh]:+2 ( jde na #5) *** Bonus (+1 tah) ***
[19:47:30] Útok na Strážce! Yeaaaah [3] - VS - [14] Strážce : Prohrává Yeaaaah. MISS!
[19:10:38] Prophet Velen: zastaven strážcem ( jde na #9) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Prophet Velen [16] - VS - [6] AFoS.HackeR: Prohrává AFoS.HackeR. ( + 10 kreditů )
[19:09:18] Prophet Velen:+2 ( jde na #2) *** Bonus (+1 tah) ***
[19:07:42] Útok! Uther the Lightbringer [4] - VS - [6] Compmaster[nXh]: Prohrává Uther the Lightbringer.
[19:06:28] Prophet Velen: posiluje.
[19:05:57] Útok na Strážce! AFoS.HackeR [6] - VS - [13] Strážce : Prohrává AFoS.HackeR.
[19:05:49] AFoS.HackeR:+8 ( jde na #9)
BOJ! AFoS.HackeR [7] - VS - [6] Uther the Lightbringer: Prohrává Uther the Lightbringer. ( + 15 kreditů ) DOMINATING
[18:40:03] Útok! R0FL_M4N [7] - VS - [13] Eydis Darkbane: Prohrává R0FL_M4N.
[17:43:29] AFoS.HackeR:+1 ( jde na #1) *** Bonus (+1 tah) ***
[17:43:27] AFoS.HackeR: posiluje.
[15:33:37] Útok! illidan1997 [7] - VS - [9] Yeaaaah: Prohrává illidan1997.
[13:37:56] Útok! voNt [3] - VS - [10] illidan1997: Prohrává voNt.
[12:43:29] Útok! Keyko88 [6] - VS - [7] voNt: Prohrává Keyko88.
[12:43:21] Útok! Keyko88 [2] - VS - [2] voNt: Prohrává Keyko88.
[11:35:31] Útok! Fjola Lightbane [-1] - VS - [5] Eydis Darkbane: Prohrává Fjola Lightbane.
[11:29:46] Eydis Darkbane:+8 ( jde na #8)
[11:27:54] Fjola Lightbane:+7 ( jde na #7)
BOJ! Fjola Lightbane [5] - VS - [8] R0FL_M4N: Prohrává Fjola Lightbane.
[11:27:31] Fjola Lightbane: posiluje.
[11:00:14] Compmaster[nXh]:+3 ( jde na #3)
[11:00:06] Compmaster[nXh] se připojil ke hře.
[11:00:04] Eydis Darkbane: posiluje.
[10:57:19] Útok! voNt [5] - VS - [8] illidan1997: Prohrává voNt.
[10:57:08] voNt:+3 ( jde na #6)
[10:57:01] voNt:+1 ( jde na #3) *** Bonus (+1 tah) ***
[10:56:54] Fjola Lightbane se připojil ke hře.
[10:56:54] Eydis Darkbane se připojil ke hře.
[10:56:29] voNt:+2 ( jde na #2) *** Bonus (+1 tah) ***
[10:56:18] voNt se připojil ke hře.
[10:22:34] Prophet Velen se připojil ke hře.
[09:05:44] Útok! Uther the Lightbringer [12] - VS - [4] Yeaaaah: Prohrává Yeaaaah.
[09:04:41] Útok! Uther the Lightbringer [11] - VS - [9] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N. ( + 5 kreditů )
[05:48:04] Útok na Strážce! Yeaaaah [4] - VS - [8] Strážce : Prohrává Yeaaaah.
[05:47:45] Útok! Yeaaaah [10] - VS - [5] R0FL_M4N: Prohrává R0FL_M4N. ( + 5 kreditů )
[05:47:19] Útok! Uther the Lightbringer [6] - VS - [6] R0FL_M4N: Prohrává Uther the Lightbringer.
[00:34:12] Uther the Lightbringer:+5 ( jde na #7)
[23:53:40] Útok! Nortent-LEGIE [6] - VS - [12] Uther the Lightbringer: Prohrává Nortent-LEGIE.
[23:53:40] Uther the Lightbringer: posiluje.
[23:53:33] Uther the Lightbringer:+2 ( jde na #2) *** Bonus (+1 tah) ***
[23:53:33] Nortent-LEGIE: zastaven strážcem ( jde na #9) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Nortent-LEGIE [13] - VS - [13] Mmmrrrggglll: Prohrává Nortent-LEGIE.
[23:53:30] Nortent-LEGIE: posiluje.
[23:53:27] Nortent-LEGIE se připojil ke hře.
[21:06:24] Útok! Yeaaaah [10] - VS - [7] illidan1997: Prohrává illidan1997. ( + 5 kreditů )
[21:06:17] Yeaaaah:+7 ( jde na #7)
[21:06:12] Yeaaaah:+9 ( jde na #9)
BOJ! Yeaaaah [9] - VS - [11] Mmmrrrggglll: Prohrává Yeaaaah.
[21:06:00] Yeaaaah se připojil ke hře.
[20:27:52] Keyko88: zastaven strážcem ( jde na #9)
BOJ! Keyko88 [4] - VS - [4] Mmmrrrggglll: Prohrává Keyko88.
[20:27:45] Keyko88:+2 ( jde na #4) *** Bonus (+1 tah) ***
[20:27:36] Keyko88:+2 ( jde na #2) *** Bonus (+1 tah) ***
[17:37:42] Útok na Strážce! R0FL_M4N [9] - VS - [12] Strážce : Prohrává R0FL_M4N.
[17:37:40] Útok na Strážce! R0FL_M4N [3] - VS - [8] Strážce : Prohrává R0FL_M4N.
[17:37:38] R0FL_M4N: posiluje.
[17:37:35] R0FL_M4N: zastaven strážcem ( jde na #9)
[17:37:31] Strážce stezky se připojil ke hře.
[17:37:29] R0FL_M4N se připojil ke hře.
[17:13:48] Útok! illidan1997 [4] - VS - [8] Mmmrrrggglll: Prohrává illidan1997.
[17:13:43] Útok! illidan1997 [9] - VS - [10] Mmmrrrggglll: Prohrává illidan1997.
[17:13:34] illidan1997:+8 ( jde na #8)
[17:12:50] illidan1997: posiluje.
[17:12:33] Uther the Lightbringer se připojil ke hře.
[17:12:20] illidan1997 se připojil ke hře.
[15:36:39] Keyko88: posiluje.
[15:36:33] Keyko88 se připojil ke hře.
[15:31:39] Mmmrrrggglll: zastaven strážcem ( jde na #9)
[15:27:36] Mmmrrrggglll se připojil ke hře.
[15:27:34] AFoS.HackeR se připojil ke hře.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pravidla hry:

Startovné je 150 kreditů, které vám budou odečteny po skončení hry.

Účelem hry je dojít ze startu do cíle. Hra končí ten hrací den, kdy do cíle dorazí první hráč. Každý hrací den (přesný čas konce dne je vypsán pod mapou) se muže hráč 3x přesunout a provést libovolný počet útoků.

Přesun znamená, že se provede hod kostkou a hráč se přesune o daný počet políček. Pokud je cílové políčko obsazeno (jsou na něm 2 hráči), vybere se jeden z nich dle jejich random čísla a proběhne souboj. Pokud útočník zvítězí, stoupne si na políčko místo obránce a ten se přesune na políčko z kterého útočník vyšel.

Útok znamená, že si hráč vybere nějakého protivníka v dosahu a na něj zaútočí. Útočníkovi se sníží síla útoku o 1 za každé políčko, které ho dělí od protivníka (čili na sousední políčko útočíte ještě bez postihu). U výběru protivníka se u každého zobrazuje celkový bonus/postih k útoku, čili kladné číslo je pro útočníka výhodné a záporné nevýhodné. Pokud je útok stejně silný jako obrana, prohrává útočník. Útočit můžete, pokud máte sílu větší než 0 a máte nějaký cíl v dosahu (hráče nebo strážce).

Síla hráče je počítána k jeho hodu na útok a obranu. Sílu si můžete zvýšit tak, že porazíte dostatečně silného protivníka. Hráči, kteří jsou dost silní na to aby vám zvýšili sílu, jsou ve výběru zvýrazněni zelenou barvou. Další možností je posilování - sílu si zvýšíte za cenu přesunu (1 síla za 2 přesuny). ! Pokud prohrajete svuj útok, síla se vám o 1 sníží. ! Síla se vám zvýší také tehdy, když se ubráníte útoku hráče se stejnou nebo vyšší než vaší silou.

Maximální síla hráče: 10

Strážci jsou obránci stezky, kteří nepovolí nikomu projít. Pokud byste se při přesunu měli dostat za strážce, bude přesun přerušen a vy zůstanete jedno políčko před strážcem. Strážce lze porazit stejným zpusobem jako ostatní hráče. Jakmile je strážce jednou poražen, zmizí.

IconMarker NumberStrength
80 10
90 10
100 11
110 12
120 13
130 14
140 15
150 16
160 17
170 18
180 19
190 20
200 21
210 22
220 23
230 24


Kredity získáte, pokud dorazíte do cíle před skončením závodu (hráči kteří dorazili do cíle si mezi sebe rozdělí vybrané startovné). Kredity získáte rovněž za poražení soupeřů a strážců, kteří jsou dost silní na to aby vám zvýšili sílu. Počet kreditů závisí na rozdílu síly útočníka a obránce. Kredity se přičítají po skončení hry.