Dnešní datum: 07.06.2026


Právě probíhá dražba následujících ikonek:

Ikonka Nabídky Začátek Konec

AFoS.HackeR22222
MuRd3R3R11111
AFoS.HackeR9999
...
22.5.2026 19.6.2026
Přihodit:
(min. 24445 kreditů)


Pravidla:


Zpět na profil



Nový komentář

Compmaster[nXh] 30.9.2011 08:08:55
WinDRu[NN]eR_Cz
-1

WinDRu[NN]eR_Cz 30.9.2011 07:10:17
http://warcraft3.cz/index.php?page=50

dojetím mi vhrkly slzy do očí xD

maoap Guardians30.9.2011 06:54:32
xD

Evilm 8Gods29.9.2011 23:41:02
jak je libo :-D

WinDRu[NN]eR_Cz 29.9.2011 15:59:49
v kreditech? ;))

Evilm 8Gods29.9.2011 08:37:35
Windrunner +1 :-D

SpectreXS ....27.9.2011 22:09:16
nice
moje byvala ikonka :D

TheBus 27.9.2011 17:10:18
co se dneska neřeší...

maoap Guardians27.9.2011 06:59:10
ja se opravil ! :) to byl překlik prostě

John Lennon omfg nick26.9.2011 22:15:25
smaž to znova, ty gramatické chyby se nedají číst :D

maoap Guardians26.9.2011 20:16:11
jeee
"zpestření" ne spestření

maoap Guardians26.9.2011 20:15:29
alespon zajímavé spestření :)

PetrKubelka UMM26.9.2011 19:05:56
nevadí :)

Innominate 26.9.2011 17:48:36
málá chyba
chtěl jsem smazat jeden koment a omylem smazal vše.

PetrKubelka UMM26.9.2011 16:35:30
přihodte mi na ikonku :D

WinDRu[NN]eR_Cz 26.9.2011 16:03:56
možná už tu bylo moc despotových příspěvků

maoap Guardians26.9.2011 15:56:23
hmm to je teda čistka...

TheBus 26.9.2011 15:15:46
nebo
asi to bylo tak přehlcený komentářema že se to muselo uvolnit

PetrKubelka UMM26.9.2011 15:08:07
to ví jenom admini .. . :D

TheBus 26.9.2011 15:06:46
kam to zmizelo? To je restart serveru či co?



Nový komentář:


Jen pro zaregistrované uživatele.