Dnešní datum: 07.06.2026


Právě probíhá dražba následujících ikonek:

Ikonka Nabídky Začátek Konec

AFoS.HackeR22222
MuRd3R3R11111
AFoS.HackeR9999
...
22.5.2026 19.6.2026
Přihodit:
(min. 24445 kreditů)


Pravidla:


Zpět na profil



Nový komentář

marrrty 24.10.2011 17:39:40
TheBus
Napriklad proto, ze jich je tu uz tak dost? Koukni na ikonky v priprave a na mnozstvi uz vydrazenych... Byt jich tu jeste mnohem vic, uplne by to narusilo cenovou stabilitu ikonek a pak by si mohli dovolit mit spoustu hezkych ikon i takove lampy, jako jsi ty. (no offence) :) Staci? :)

TheBus 24.10.2011 17:25:37
pročččččččččččččč?

WinDRu[NN]eR_Cz 24.10.2011 17:03:28
ani ne

TheBus 24.10.2011 15:13:16
chtělo by to víc ikoneccccccccccccccccccc

Compmaster[nXh] 22.10.2011 01:25:14
re skype
1) http://en.wikipedia.org/wiki/Skype_protocol

2) filtrovani obsahu

3) lokalizace do jinych systemu (Linux, PalmOS)

DavoLuky 21.10.2011 18:22:27
Skype
To je me schvalne zajima jake funkce myslite? :)

John Lennon omfg nick20.10.2011 22:40:47
a proto se nás ptáš na skype? O_O

kulas {=DASS=}19.10.2011 19:49:31
Ja vim a proto mam ASC

maoap Guardians19.10.2011 19:08:55
jj skype ti deaktivuje spoustu fcí, které pak se skypem už nejdou.

Compmaster[nXh] 19.10.2011 18:14:42
skype - tj ten oficialni microsoftackej virus?

Cechi 19.10.2011 17:08:43
Divej a hnedka jsme u seznamky :-)

kulas {=DASS=}19.10.2011 16:59:08
Hmm zvláštní tato konverzace začala,orkem a končí učitelkou.I když to e to stejny.Nema tu někdo skype?

Trollda 19.10.2011 14:32:35
Kulas
To k tvému orázku sedí, neposlouchat...:D

TheBus 19.10.2011 13:59:36
teoreticky i prakticky je dokázáno že pí**u se psát nedá...

WildChild 19.10.2011 08:59:16
xDDD

marrrty 19.10.2011 06:46:43
kulas
Kdyz si takovy frajer, ze neposlouchas ucitelku na cestinu, tak aspon nepis jak pí**!!! To je hnus divat se na takove zmetky jako je "mím", "kdybich", atp.

kulas {=DASS=}19.10.2011 00:09:47
A mim brachem je totalni mimoň.Ale to e ok.

kulas {=DASS=}19.10.2011 00:08:45
Neposloucham uču z češtiny.

  18.10.2011 23:32:24
kulas
určitě je chytřejší jak ty. prosím tě, raději sem nic nepiš, kdo se má na to tvé prznění jazyka českého dívat.

blaza989 18.10.2011 22:41:40
to je spis opice nez ork ale nevadi :D
btw kdo je tvuj brachem? :D



Nový komentář:


Jen pro zaregistrované uživatele.