Dnešní datum: 12.06.2026


Právě probíhá dražba následujících ikonek:

Ikonka Nabídky Začátek Konec

AFoS.HackeR22222
MuRd3R3R11111
AFoS.HackeR9999
...
22.5.2026 19.6.2026
Přihodit:
(min. 24445 kreditů)


Pravidla:


Zpět na profil



Nový komentář

WinDRu[NN]eR_Cz 14.12.2011 13:32:55
nejde o to jak to píše, ale že to pije ^^

voNt 14.12.2011 09:17:51
Evilm
.. samozrejme jsem myslel playzone, vzdyt je to napodobenina/nastupce progamers. Predpokladal jsem, ze to pochopite (a proto jsem se neopravil) ..

jajajajenomja Beleren14.12.2011 08:44:40
Sakra sme na Slovensku/v Čechách, takže visky! :P

WinDRu[NN]eR_Cz 14.12.2011 07:16:00
to je křupan, whiskey xD

Evilm 8Gods13.12.2011 23:16:01
vonTe, víš co :-D progamers tu bylo 5 let zpátky :-D

John Lennon omfg nick13.12.2011 22:28:48
WinDRu[NN]eR_Cz: přihoď panáka whisky a budu mluvit jak kanál :D ku*va :p

maoap Guardians13.12.2011 15:58:47
xD

WinDRu[NN]eR_Cz 13.12.2011 11:50:46
tak to rozflamujem tady =), kdo dostane první ban má u mě pivo!

voNt 13.12.2011 09:17:43
.. sak flam
se presunul na progamers, jak bylo zamysleno, ne? A tak to ma byt, protoze progaming si jde ruku v ruce s flejmovanim.

~~

maoap Guardians13.12.2011 06:59:33
jo aha

Evilm 8Gods12.12.2011 22:55:49
flám na elfovo článku

maoap Guardians12.12.2011 21:46:08
jakou ?

Cechi 12.12.2011 21:00:31
Mrtvo tu je protože nám lockli jedinou zábavu na tomto webu ... GJ !

TheBus 12.12.2011 18:10:45
to je těma vánocema...Všichni šetřej ma Santu a vánoční turnaj

maoap Guardians12.12.2011 15:58:08
Už 2 dny tu je mrtvo.

maoap Guardians9.12.2011 22:35:10
vzdyt nejsou moc drahý

jajajajenomja Beleren9.12.2011 18:03:12
TheBus
No ja som ich kupoval tak za 2násobok....Za menej ich fakt nedám :D

John Lennon omfg nick9.12.2011 17:07:45
krutý ale pravdivý

maoap Guardians9.12.2011 15:31:51
. - nic víc se k tomu nedá říct...

TheBus 9.12.2011 14:35:12
1-:( O ikonky mi nejde. pokud jsem se přihlásil kvůli něčemu tak ikonky to nejsou
2- eště nemám dost kreditů



Nový komentář:


Jen pro zaregistrované uživatele.