Dnešní datum: 07.06.2026


Právě probíhá dražba následujících ikonek:

Ikonka Nabídky Začátek Konec

AFoS.HackeR22222
MuRd3R3R11111
AFoS.HackeR9999
...
22.5.2026 19.6.2026
Přihodit:
(min. 24445 kreditů)


Pravidla:


Zpět na profil



Nový komentář

vOsh aka xivono11.2.2012 12:23:48
Ty vole, jestli bude dnešní ples probíhat, jak ten včera, tak na tuhle aukci můžu zapomenout rovnou xD

vOsh aka xivono10.2.2012 18:22:39
doufám že v sobotu v 23:55 nebudu tak nalitý a dokážu se sem lognout a přihodit těch pár šupů via phone xD

John Lennon omfg nick10.2.2012 14:19:54
souhlasim s vOshem :p

vOsh aka xivono10.2.2012 07:18:51
Škoda, že jsou všechny předražené, jen ta ze 4. 2. ještě není doceněná! :D

jajajajenomja Beleren10.2.2012 01:08:04
John Lennon
V dražbe máš 3 nové :P

John Lennon omfg nick9.2.2012 23:49:18
ja bych nějakou iko bral, nebudu zapírat :-D

Kalisa InPeace9.2.2012 20:39:48
60k bude levne ? :D

Kalisa InPeace9.2.2012 18:55:17
jakyho jakyho ? :D

vOsh aka xivono9.2.2012 11:59:08
Jen do chvíle než bude pod mým nickem, bro.

Evilm 8Gods9.2.2012 10:27:55
ta iko je pěkně hnusná bro. :-D

vOsh aka xivono9.2.2012 07:52:44
No ještě mám slušnou rezervu, ale nevadilo by mi kdyby mi zbylo i na druhou ikonu, která bude asi taky drahá :D

Kalisa InPeace9.2.2012 06:31:11
tak co vosh pomoze ti tych mojich 3k ? :D ... vzhladom an to ze som vedel ze prahens po jednej ikonke s bratmi Stormrageami :D

John Lennon omfg nick7.2.2012 23:54:52
afos
budeš ji dražit?

vOsh aka xivono7.2.2012 21:09:21
Proč? Že se budu bavit a budu s přáteli? :)

John Lennon omfg nick7.2.2012 19:19:47
jn

vOsh aka xivono7.2.2012 18:26:17
To budu na plese :)

voNt 7.2.2012 14:54:07
.. tak dej
all in a mas to!

~~

vOsh aka xivono7.2.2012 14:48:18
Už mě nepřehazujte, musim sem furt chodit a přidávat něco do aukce...

Compmaster[nXh] 6.2.2012 17:41:07
cesky - zklamat
slovensky - sklamat

Despota 6.2.2012 11:54:32
nevim jestli nesklame, ale urcite nezklame



Nový komentář:


Jen pro zaregistrované uživatele.