Dnešní datum: 07.06.2026


Právě probíhá dražba následujících ikonek:

Ikonka Nabídky Začátek Konec

AFoS.HackeR22222
MuRd3R3R11111
AFoS.HackeR9999
...
22.5.2026 19.6.2026
Přihodit:
(min. 24445 kreditů)


Pravidla:


Zpět na profil



Nový komentář

TheBus 14.3.2012 18:35:26
hej nonnickname, narazil jsem na zbytek tvý ikonky. Vypadá to jako teplej elf

nonnickname Verya13.3.2012 15:05:34
Mám 6,4 k :/

MementoMori TRi12.3.2012 18:29:32
za 20 000 kreditu je tvoje

nonnickname Verya11.3.2012 23:09:56
Koupim ico bloodmage ! Pište do PM případní prodejci ;)

.:Kat:. 10.3.2012 22:21:59
Tak smula:(:D

.:Kat:. 10.3.2012 17:54:40
Pekny tygr:) ten by se ke me hodil:D tak uz me pls neprehazujte:D

WinDRu[NN]eR_Cz 8.3.2012 07:16:55
btw ty vajca jdou fakt do hajzlu, přes velikonoce už jenom kasíruju =(

WinDRu[NN]eR_Cz 8.3.2012 07:01:58
když si tak ceníte těch svých ikonek za 11k tak je neprodávejte *lol*, když chcete novou tak si našetřete z turnajů a psaní článků... chcete žít z toho co jste nasyslili před 4 roky? =D

maoap Guardians7.3.2012 21:59:35
Jak rekl jajajajenomja, staci mu 1000.

kulas {=DASS=}7.3.2012 21:28:31
Hmm temu krabovi se něják snížila cena :D

John Lennon omfg nick7.3.2012 21:23:48
vidim, že na uživatele w3.cz jde krize středniho věku^^

btw přehoďte mě někdo, nechci skončit s krabem, už teď jsem tu cenu přemrštil :-D

maoap Guardians7.3.2012 21:17:44
Každá ico má svou cenu a kdo by ji prodával pod cenou ? Raději skončeme tuto diskuzi, dokud je čas.

jajajajenomja Beleren7.3.2012 20:07:29
"Super" nápad! Už fakt, že ikony, čo som za nejakých 11 000 vydražil teraz dávam do dražby za 3500 ma nesmierne teší. To, že by som ich nakoniec predal za 1000 ma nadchýna ešte viac :)

Hosik 7.3.2012 16:22:50
to by moc dobré nebylo, protože už by nikdo ikonky do dražby nedával

marrrty 7.3.2012 14:45:55
jj, to by mozna nebylo spatne :))

WinDRu[NN]eR_Cz 7.3.2012 14:40:00
to zní dobře

Innominate 7.3.2012 14:29:19
to se sice také dá takto vyložit ale pořád jí máš ty v držení přes 3 měsíce, které jsou v tomto pravidle rozhodující.

Pokud s tím máte problém, není nic snažšího, nez zakázat přihodit cokoliv na ikonu, kterou dáš do dražby. Tady nastavit počátek na 10 kreditů

WinDRu[NN]eR_Cz 7.3.2012 13:37:33
no, když ti to nikdo nepřehodí, tak ji vydražíš...

Innominate 7.3.2012 08:20:25
Nevím, co je na tom sporného
Máš ikonku v držení přes 3 měsíce, nabídneš jí k prodeji, nikdo jí nekoupí. Pořád je tedy tvá a máš ji déle jak 3 měsíce.

Despota 7.3.2012 06:45:22
ted si mi to dal :D:D:D:D



Nový komentář:


Jen pro zaregistrované uživatele.