Dnešní datum: 07.06.2026


Právě probíhá dražba následujících ikonek:

Ikonka Nabídky Začátek Konec

AFoS.HackeR22222
MuRd3R3R11111
AFoS.HackeR9999
...
22.5.2026 19.6.2026
Přihodit:
(min. 24445 kreditů)


Pravidla:


Zpět na profil



Nový komentář

WinDRu[NN]eR_Cz 15.4.2012 10:10:36
hej , když už jsem tu fialku vydražil, nevíte co to je? =D

WinDRu[NN]eR_Cz 10.4.2012 20:46:14
*wiol

WinDRu[NN]eR_Cz 10.4.2012 20:43:13
marrrty
"viol ono" ;) o co , že mě nehecneš xD

marrrty 10.4.2012 19:54:49
WinD
kryptofasisto!! :D:D

kulas {=DASS=}10.4.2012 17:57:59
"Hmm.

maoap Guardians10.4.2012 16:04:38
tjn, doufám že to časem půjde zase nahoru

Trytton 10.4.2012 12:31:14
Je to v celku bída jak se na to člověk co tu chodí nějaký ten pátek podívá :o(

John Lennon omfg nick7.4.2012 11:26:19
nejsou předražený, spíš nedoceněný, ale server w3.cz chytla velká kreditová recese.

maoap Guardians6.4.2012 23:27:03
3,5k je předražený? xD Tak to jsi toho ještě moc nezažil.

Varimathras eFL™6.4.2012 21:56:18
...předražených ikonek? :D

ross }><(((*>°6.4.2012 18:46:21
>>>Velikonoční výprodej<<<

kulas {=DASS=}6.4.2012 15:56:00
A přitom by to tak bejt nemělo na výběr Ikon by se mělo výce dbát.

Timi10 6.4.2012 11:03:59
Takových je tu víc...

vOsh aka xivono6.4.2012 10:27:00
To je tím, že s Warcraftem nemá nic společného!

maoap Guardians6.4.2012 06:41:37
Hey, ta ikona co se teď draží - ten obrázek je i na kartě z magic the gathering...

Panpohoda 5.4.2012 08:47:27
Mně se líbí :-P

X-BoS 5.4.2012 07:07:19
Když se nikomu nelíbí tak proč ne :-)

Panpohoda 4.4.2012 15:06:47
to mně tu ikonku necháte za 3k? :)

blaza989 4.4.2012 00:21:47
a furt nic ...

TheBus 2.4.2012 13:47:49
a zase...



Nový komentář:


Jen pro zaregistrované uživatele.