Dnešní datum: 07.06.2026


Právě probíhá dražba následujících ikonek:

Ikonka Nabídky Začátek Konec

AFoS.HackeR22222
MuRd3R3R11111
AFoS.HackeR9999
...
22.5.2026 19.6.2026
Přihodit:
(min. 24445 kreditů)


Pravidla:


Zpět na profil



Nový komentář

WinDRu[NN]eR_Cz 28.7.2013 09:05:45
já první ikonku dostal asi po 6 letech na webu =)

david246msiBeta 28.7.2013 08:36:27
tak já dám do jedný ikona skoro všechen kredit ale nějaký ostatní lidi tam daj víc kreditu,stejně nikdy nezískám ikonku.

Bareand 26.7.2013 22:51:11
Vlastni ikona
jak teda muzu sem vlozit ikonu ? kdyz jsem ji uz vytvoril?

AFoS.HackeR 25.7.2013 20:47:02
Holt si budeš muset vydražit Shipyard.. :-)

jajajajenomja Beleren24.7.2013 20:13:25
Čája má šťastie, že som zaspal a nesnipol tie lode :(((

WinDRu[NN]eR_Cz 24.7.2013 14:48:57
čája sbírá lodě

voNt 23.7.2013 12:34:38
si pis,
ze muzes.

Jinak koukam, ze jsme se 'uspesne' priblizili k cene vubec prvnich vydrazenych ikonek tu na webu. :S

Bareand 23.7.2013 11:53:05
ikona
hele muzu nejak vytvorit a poslat sem ikonu z Warcraftu3?

jajajajenomja Beleren9.7.2013 20:27:23
AFoS.HackeR
Tak to sa načakám :D

AFoS.HackeR 9.7.2013 19:30:02
Když vyhraješ Rat Games Tour.. :-D

jajajajenomja Beleren9.7.2013 19:25:56
AFoS.HackeR
Spravíš mi z nich potom gif? :)

AFoS.HackeR 9.7.2013 15:30:39
Další WC2 ikonky v sekci Ikonky v přípravě. :-)

Cejen) smD!8.7.2013 15:37:16
nehehehe

Cejen) smD!8.7.2013 15:36:55
ico
<---- 6

AFoS.HackeR 8.7.2013 10:07:18
Nj, nemonitoroval jsem dění na ikonkovém poli :-)

voNt 8.7.2013 10:04:10
re Hacker
.. casy se zmenily cca pred 5 roky .. ;)

david246msiBeta 8.7.2013 09:03:36
Už chci mít taky nějakou ikonu já snad nikdy žádnou mít nebudu nechce se mi tam dávat všechen kredit co mám

WinDRu[NN]eR_Cz 8.7.2013 08:58:24
žer

jajajajenomja Beleren7.7.2013 22:50:36
11? Challenge accepted!

AFoS.HackeR 7.7.2013 18:47:56
Alakazam :-)



Nový komentář:


Jen pro zaregistrované uživatele.