Dnešní datum: 07.06.2026


Právě probíhá dražba následujících ikonek:

Ikonka Nabídky Začátek Konec

AFoS.HackeR22222
MuRd3R3R11111
AFoS.HackeR9999
...
22.5.2026 19.6.2026
Přihodit:
(min. 24445 kreditů)


Pravidla:


Zpět na profil



Nový komentář

AFoS.HackeR 31.8.2013 13:07:21
Proč třetí? Za to je nějaký bonus? :-)

Myslím, že kombinace návštěv, obrázku, turnajů a RR na "velké" množství kreditů stačí.

Od 24.12.2012, kdy jsem vyhodil za pandu všechny kredity -

2500 - 250 návštěv
2310 - 231 obrázků
2550 - 17 turnajů
11450 - 12 RR
-1220 - 4 sázky na RR

Kdo chce, může mít kolik chce :-)

Petabik Walker31.8.2013 12:47:58
Jak by šlo získat spoustu kreditů:
1. Mít kliku ve WarCasinu
2. Být často třetí v Rat Games
3. Denňe navštěvovat web
4. Vždycky uhádnout obrázek dne
5. Nekupovat moc často ikonky

AFoS.HackeR 31.8.2013 11:23:28
10000
není velké množství :-)

Varimathras eFL™31.8.2013 11:16:47
No, myslim, že tu Cejen trochu porušuje řád :D
"Pokud bude někdo zneužívat velkého množství kreditů a kupovat ikonky jen aby je ostatní nemohli dostat, budou mu všechny vyhrané odebrány."

Vojta 11 31.8.2013 08:33:39
Mimochodem respekt oběma pánům...
...takových kreditů jsem nanašetřil za celou dobu od prvního přihlášení :D

Cejen) smD!30.8.2013 19:21:54
Jednu uz mam a nechci, aby se tu potuloval nakej obejda se stejnou ikonkou ...

Swordkill 30.8.2013 18:47:20
A RoCh ikonka se vydrazila jen za 3000.. lidi asi maji TFT radi trochu vice?

Petabik Walker30.8.2013 17:54:49
TFT ikonka
10000 Kreditů? Jako vážně?

Vojta 11 28.8.2013 22:59:23
re: voNt
Za 5000 kreditů? KAPIŠTO? :D

Cejen) smD!28.8.2013 15:28:38
-.-

voNt 28.8.2013 13:32:05
si mimo,
.. nebo myslis jako presne 5k? I tak si mimo .. xD

Vojta 11 28.8.2013 10:11:22
Ikona TFT
Téééda, nečekal jsem, že se něco ještě někdy vydraží za 5k kreditů :-D

david246msiBeta 2.8.2013 22:01:28
Ne s ctrl nic nemám já jenom na kliknu na to menu jmen a dám první písmeno na který to jméno začíná ale tím to nevyberu :D

jajajajenomja Beleren2.8.2013 21:22:59
david246msiBeta
Tak ja doporučím použiť nejakú sekciu na fóre, nie na aukcii. Chyba bude na tvojej strane, ja tiež používam chrome (určite niesme jediní) a žiadne problémy nemám. Takže problém by som hľadal medzi stoličkou a monitorom (nemáš pokazené ctrl? Ak hej tak môžeš selectovať viacero položiek a odoslať sa môže len tá prvá...ale nemám prístup ku kódu ani k selectovaniu, nakoľko som už dnešný obrázok dňa spravil)

david246msiBeta 2.8.2013 12:13:58
Ne díky.Používám google chrome a ten je nejlepší.
Je to tím že si najedu jen na to jméno a dám odeslat takže jsem na to jméno nekliknul

X-BoS 2.8.2013 08:06:02
Doporučuji použít jiný prohlížeč...

david246msiBeta 2.8.2013 07:09:19
obrázek dne
ty obrázky dne sou taky divný vyberu správný jméno toho kdo je na obrázku a dám odeslat a pak se mi ukáže že jsem vybral hned to první

AFoS.HackeR 30.7.2013 10:05:20
:-P

jajajajenomja Beleren30.7.2013 00:01:48
Hacker, Hacker...toto mi robiť? :D

AFoS.HackeR 28.7.2013 09:47:51
Jo, to byly pěkné časy, když si měsíce šetřil na ikonku a pak se modlil, aby tě někdo nepředražil :-)

Moje první 16.5.2007. Týden předtím první tour.. ^^



Nový komentář:


Jen pro zaregistrované uživatele.