Dnešní datum: 07.06.2026


Právě probíhá dražba následujících ikonek:

Ikonka Nabídky Začátek Konec

AFoS.HackeR22222
MuRd3R3R11111
AFoS.HackeR9999
...
22.5.2026 19.6.2026
Přihodit:
(min. 24445 kreditů)


Pravidla:


Zpět na profil



Nový komentář

Petabik Walker10.4.2014 06:33:49
jajajajenomja
Jo tak ten pocit moc dobře znám... :)

jajajajenomja Beleren8.4.2014 18:26:00
Nortent-LEGIE
Pravdepodobne začínajúca skleróza :D
Občas zabudnem odohrať aj RR, nie to ešte pamätať na aukcie :D

Nortent-LEGIE Bunney7.4.2014 11:54:44
No, však začni. Co ti brání? :D

jajajajenomja Beleren7.4.2014 11:46:07
Pff...to aby som zase začal dražiť :D

AFoS.HackeR 5.4.2014 17:33:34
Yep.

Nortent-LEGIE Bunney4.4.2014 22:01:32
Když je psaný konec zítra, čili 5.4 v kolik to bude končit, zítra o púl noci ? :)

Alakazam 1.4.2014 18:31:59
:D heh, díky za statistiku... Beru se jako první! I když těch posledních pár ikon bylo za pár šupů :D

AFoS.HackeR 1.4.2014 12:21:18
NickCelkem ikonekAukceTurnaj/soutěž
Alakazam15141
AFoS.HackeR15105
jajajajenomja1414
Cejen)1313
maoap1313
Yeaaaah13121
matty988
voNt761
WildChild66
Innominate55
kailash55
MuRd3R3R55
Paladin_cze55
WinDRu[NN]eR_Cz5 (6)5 (6)
.:Kat:.44
DarknessI44
Král Arthas44
Viran44
*[DeluXe]*4 (3)3 (2)1
nonnickname422

WinDRu[NN]eR_Cz 1.4.2014 01:41:46
no budeš to ty a ted už jich budeš mít tak 13 co? ;)

WinDRu[NN]eR_Cz 1.4.2014 01:39:45
nedávno to tu bylo =)

Alakazam 1.4.2014 00:34:26
Zajímalo by mě, kdo má nejvíc ikonek a kolik! :D

7.up EcHo31.3.2014 10:10:39
press ctrl+f :D

*[DeluXe]* 31.3.2014 09:00:58
nie, asi 3000 alebo 5000 nechce sa mi scrollovať :D

.:Kat:. 17.3.2014 08:06:31
Já jsem pro jakékoliv oživení... akorát žádné zajímavé téma pro diskuzi mě nenapadá, takže je to na vás :D

WinDRu[NN]eR_Cz 16.3.2014 09:51:47
*[DeluXe]*
kolik tě stála? 12? =D

Trytton 15.3.2014 11:15:58
Keď si trůfáš tak som fakt zvědavý :D

Swordkill 14.3.2014 19:10:04
Co takhle to tu trochu oživit?
Je to tu docela mrtvo...

.:Kat:. 13.3.2014 07:26:23
Asi máš bohužel pravdu :D

jajajajenomja Beleren11.3.2014 21:12:59
Asi už nie je o čom diskutovať :D

.:Kat:. 11.3.2014 16:47:47
Kde je nějaká diskuze?:D Skoro každý den se sem chodím dívat s nadějí, že si přečtu něco zajímavého a ono nic...:D



Nový komentář:


Jen pro zaregistrované uživatele.