
Autor: fors4ken
Název: rush s mass ghouls-O&NE&HU
tahle strategie je založená na rychlém začátku a ještě rychlejší hře.cílem je soupeře jednoduše vyrushovat.bázi postavte tak aby ste mohli jet mass ghouls tzn. kobka, zik, altar, zik a už jen valíte ghúly. za hrdinu zvolte DK. až budete mít celkem tak 6 ghúlú (počítám i ty ve výrobě) začněte šetřit na tier 2. ve chvíli, kdy vylepšujete na tier 2 už byste měli mít hera (nebo v nejbližší chvíli). zbalte 5 ghúlú ze dřeva a děte na soupeřovy creepy. nebojte se že ho zastihnete na creepu pač kdyby se to stalo máte v tomhle okamžiku silnější army a k tomu death coil. ten je btw vhodný na uzdravování zraněných ghúlú při creepu. nezapomeňte na macro takže v základně musíte furt valit ghúly a ve volný chvíli obchod. a nezapomeňte udělat třetí zik pač ve chvíli kdy se vám dodělá tier 2 byste měli hned začít stavět 2. hera - liche. de o rush takže když už ste u těch soupeřovejch creepů tak mu vlítněte na základnu a zničte mu třeba hera nebo peony. obojí ho zbrzdí. v základně máte pořád nové a nové ghúly (na dřevo stačí 2) takže doplňování army a itemů v obchodě je otázkou toho dojít do základny.máte už dva hery s útočnými kouzly takže je ideální fokus.neustále útočte na základnu a nenechte soupeře vydechnout. jakmile uvidíte že začíná dělat air (to uvidíte pokud máte dostatečně vysokou frekvenci útoků) tak máte 2 možnosti - 1. zatrhnout mu to nebo za 2. začít stavět gargoyly pač to je AA jak prase. gargoyly byste měli stejně postavit i kdyby air nedělal pač jednostranná i když slušná army je mínus. dobrý je udělat tier 3 a DL, furt útočit a kontrolovat soupeřovy expanze a ty ničit hned na začátku. takže gl&hf a na konec vzkaz pro rejpaly: nejdřív to vyzkoušejte a pak si rýpejte. a ne že to budete schválně lamit ;-)
| Hodnocení | |||||||||||
| (počet hlasů: 37) | |||||||||||
| hrozné | výborné | ||||||||||
Hodnotit mohou jen registrovaní uživatelé. > Zaregistrovat < | |||||||||||
| |||
![]() |
| ||
| | |||
| © Warcraft3.cz 2003-2017, všechna práva vyhrazena, ISSN 1214-892X Názvy Warcraft, Reign of Chaos, The Frozen Throne a Battle.net jsou registrovanými obchodními znaekami spoleenosti Activision Blizzard. |
|



