Firelord
Goblin Alchemist
Goblin Tinker
Naga Sea Witch
Dark Ranger
Pandaren Brewmaster
Beastmaster
Pit Lord
Goblin Sappers

Goblin Shredder
Goblin Zeppelin


Pandaren Brewmaster
4251005
Životy:675Mana:225
hero24-34Dosah:
hero3Pohyb:average

Breath of Fire *
Oblak ohně zraní všechny nepřátele v dosahu. Opilé jednotky (pomocí Drunken Haze) navíc vzplanou.

Drunken Brawler [pasivní] *
Hrdina má při každém svém útoku šanci, že udělí další zranění. Také získá schopnost se některým nepřátelským útokům zcela vyhnout.

Drunken Haze *
Opije cílovou jednotku. Ta má pak velkou šanci, že při svém útoku mine a je také zpomalena.

Storm Earth Fire [ultimate] *
Rozdělí na čas hrdinu na tři samostatné hrdiny, každý se svými schopnostmi. pokud alespoň jeden z nich přežije, po skončení kouzla je Panda obnoven.




Nový komentář

EnterMoon 26.8.2011 12:27:46
zdá se mi to nebo má hrozně málo many ?

TheBus 17.8.2011 17:17:15
Když už se ti lístek
čárkami dost množí,
vylézají zpod stolu
opice & mroži ...

A když vidíš na stole
pár zelenejch pavouků,
tak nech pití, ty vole;
jdi se vyblít na louku.

TheBus 22.7.2011 09:48:49
hele kde je vůbec ta pandarie? na žádný mapě co sem sehnal neni

kulas {=DASS=}9.5.2011 22:41:27
l
moč hovno zvratky vyslište můj hlas ... nebo radši ne

Ishiki 27.4.2011 00:21:09
nic moc ale ultimata ma fakt dobreho ;)

TheBus 25.4.2011 18:14:12
mini-pandy jsou slaby

Vražedný vrah Sylvos2.4.2011 20:08:17
ccc
dala bych ho spíš někam do pivovaru :D

on se najima v pivovaru(v hospodě :-))

este tak aby tam naky byl

a krčma je co?

lordhordak 24.3.2011 14:46:56
jo panda je dobra

Tomishek 7.3.2011 14:06:48
oprava

*chlazené, ne vařené xD

kolikopolik1 5.3.2011 21:58:42
jj
je to kunfu panda

Tomishek 5.3.2011 19:11:49
"Podává se čerstvé, vařené pivo!" :D

Vražedný vrah Sylvos2.2.2011 17:43:54
asa
hraju jen v mapách kde je krčma. Proč? Udělám si jen 2 hrdiny a tohohle si najmu :D

archerofnightelf 16.11.2010 19:51:03
Do humanských věžiček super. Na několik dechů je zničí.

SpectreXS ....16.6.2010 22:57:09
lol
neres kktiny a radsi se divej k cemu to kouzlo je....

Balbok 16.5.2010 12:56:36
Ale...
Drunken Brawler je třetí kouzlo a ne druhé

SpectreXS ....30.4.2010 19:54:28
mam ho strasne rad :P

petan65 3.4.2010 15:27:12
tohoto hera moc nemusim ale spelly ma fakt good

SpectreXS ....31.3.2010 22:55:55
adam w3
pocuvas sa? :D:D:D:D:D:D:D:D:D BM si da pandu jak chce, pac panda ma na 3 lvlu max tak 100 dmg critical strike ale BM 250 :D a utok mnohokrat rychlejsi

AdamW3 26.3.2010 17:33:56
super útok
Pandaren brewmaster má super útok Drunken Brawler ešte lepší ako má blademaster že dá väčšie damage

SpectreXS ....19.3.2010 23:56:22
proste skvely hero kdyz hrajete za NE do HU nebo do UD :)



Nový komentář:


Jen pro zaregistrované uživatele.