Zpět na přehled sekcí


Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé. > Zaregistrovat <


AFoS.HackeR 15.11.2021 17:04:11
Myslím, že odpověď je jasná.

Každopádně boti nemají žádné výhody/nevýhody, co se týče hodů kostkou.

WinDRu[NN]eR_Cz 15.11.2021 15:24:20
ti boti jsou nějací stronger nebo mám na ně jenom unluck? :D

AFoS.HackeR 9.11.2021 10:44:57
Doplnil jsem stavy, bude více živo :)

voNt 9.11.2021 10:31:48
No tahle RR se asi pekne protahne tim, jak strazcum poroste sila a bude nas tam "pet a pol" s moc neutocicimi boty...

AFoS.HackeR 9.11.2021 09:51:27
To nebylo úplně v plánu, ale když už má Fjola sílu navíc, tak tu max sílu hodím na 200.

voNt 9.11.2021 09:45:20
pravidla
Jeste by chtelo dodat, ze max. sila neni omezena na silu neslabsiho strazce, to je dulezita informace!

Nortent-LEGIE Bunney7.11.2021 21:08:28
Ale po této by se zase mohla dát mapa s předměty.

AFoS.HackeR 6.11.2021 19:34:53
Ano, beru jako útok obojí (manuální útok + boj přesunem). Získaná síla strážců po souboji zůstává beze změny, přidal jsem +1 získanou sílu za poražení strážce.

Yeaaaah UnderworlD5.11.2021 18:42:12
to vypada jako ...
ze RNG v RR bude mit vetsi vliv jak ve WOTku :D

voNt 5.11.2021 18:14:52
Hehe, gj! :-)

Hm, uvidime, asi vesmes dobre a zajimave zmeny.
Predpokladam, ze zisk sily za presun plati take (=vyhrany boj). Pak je jeste otazka, jak se strazci. Predpokladam, ze jim sila za vyhranou obranu (dost. silny hrac) poroste (+1). Coz bych nechal a mozna bych i dal, ze vyhrany utok na strazce +1 sila pro hrace.

AFoS.HackeR 5.11.2021 11:52:50
Další hra
je hozena na neděli a bude trochu více akční, ať se trochu více útočí.

- Získaná síla za vyhraný útok proti dostatečně silnému soupeři se zvýší z jedné na dvě.

- Získaná síla za vyhranou obranu proti dostatečně silnému soupeři se sníží z jedné na nula.

- Možnost útoku zvýšena z devíti polí na osmnáct. (postih za vzdálenost (-1 za každé pole) neměněn)

- Počet stěn útočné kostky zvýšen z deseti na dvacet (je nyní možné vyhrát i -18 útok)

- Každý nový den se zvýší síla všech strážců o dvě.


Na připomínky máte čas do startu závodu :)



AFoS.HackeR 5.11.2021 11:41:42
Máš málo kreditů? :P

To byla jen odměna za multiacc, asi bych to normálně neřešil, ale osm accountů navíc je i na mě moc.

voNt 5.11.2021 07:01:52
Total bank
Skoda, ze v banku nebylo tech "-15000", co dostali nekteri hraci .. :-) :-)

AFoS.HackeR 28.9.2021 16:42:17
Obojí funguje správně.

Úspěšný útok na hráče s o jedna menší silou přidává útočníkovi sílu.

Maximální síla hráče je nastavena tak, že nemůže být vyšší než síla nejslabšího strážce.

*[DeluXe]* 28.9.2021 16:19:32
aha...píše mi, že "viac posíliť nejde", nejaký bug?

*[DeluXe]* 28.9.2021 16:18:44
zdravím, už sa mi dva krát stalo, že som mal +1 v zelenom a pridalo mi silu
[16:17:54] Útok! *[DeluXe]* [11] - VS - [4] BladeRaider: Prohrává BladeRaider. - ja 4 a on 3

R0FL_M4N pS22.9.2021 10:33:28
Pome!
Rovnou další, ať nevychladneme! :-)

R0FL_M4N pS3.9.2021 10:20:59
Šlo by?

R0FL_M4N pS21.6.2021 14:55:23
Další? :)

AFoS.HackeR 9.5.2021 11:40:01
Od příštího hracího dne vracíme nazpět 3 přesuny/den.

R0FL_M4N pS5.5.2021 10:11:48
Tak bude něco?! :-)

WinDRu[NN]eR_Cz 4.5.2021 18:49:13
btw
may the forth be with you

WinDRu[NN]eR_Cz 4.5.2021 18:48:48
já bych po dlouhé době dal :D možná i někoho hypnu ať se přidá :)

R0FL_M4N pS29.4.2021 18:09:19
Souhlas, pojďme nějakou klasiku! :-)

Kilo 29.4.2021 12:40:19
Zdar. Co další mapu? :) Na minulý sem nestihal odehrát a 9 přesunu je dost. :D
Ale radsi někdo vyberte neco normálního. :)