Zpět na přehled sekcí


Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé. > Zaregistrovat <


voNt 25.5.2022 11:36:34
mapa "klasika" (http://warcraft3.cz/rat_race.php?race=232)
delka dne: 33h

AFoS.HackeR 24.5.2022 20:12:19
Vyberte si mapu a délku hracího dne :)

Nortent-LEGIE Bunney24.5.2022 08:10:44
To abych poslal novou várku xd

R0FL_M4N pS23.5.2022 08:50:39
Tak další tedy?

Využíti leda, že by se tu záhadně objevila nějaká epic kolekce ikonek...

*[DeluXe]* 13.5.2022 05:19:21
vdaka za úpravu :)
heh, máš pravdu :D nieje s nimi čo robiť...:))

AFoS.HackeR 12.5.2022 17:08:58
Asi upraveno - úspěšné +0/+1 útoky, co nedávají sílu, by nyní měli dávat kredity. Dejte vědět, jestli to funguje.

Je potřeba navyšovat hodnoty kreditů? Máte jich všichni hromadu a stejně je nemáte za co utratit :)


*[DeluXe]* 10.5.2022 16:57:45
to by bolo super, lebo už tak nás hrá málo a tie kredity nemáš kde ziskať :) (možno aj poupraviť hodnoty kreditov, ale to už je na tvojom uvážení ;) )

AFoS.HackeR 10.5.2022 11:02:54
Asi bych to mohl upravit, že?

voNt 9.5.2022 21:01:42
zdar
.. ne, to neni chyba, tak je to (bohuzel) nastavene.. Kredity to pridava jen za utoky, co ziskas silu.

*[DeluXe]* 9.5.2022 15:56:18
chyba?
len taká otázočka, neviem či je to chyba - mal som +0 v zelenom, vyhral som (to, že mi nepridá silu viem, je to regulované strážcami), ale nepridalo mi ani kredity, čo by bolo fér, keď už raz za čas vyhrám v zelenom, nech vždy nekončím v mínuse :D
jedná sa o tento útok:
[15:54:03] Útok! *[DeluXe]* [9] - VS - [5] Nortent-LEGIE: Prohrává Nortent-LEGIE.

R0FL_M4N pS11.2.2022 10:33:33
Mám pocit, že mi někdo pro tuhle hru nastavil nějaký automatický handicap :-( :-D Jinak to už není možný...

R0FL_M4N pS17.1.2022 11:24:09
Taky bych rád... :-D

Kilo 14.1.2022 23:05:20
Tentokrat uz odehraju? :D

R0FL_M4N pS13.1.2022 18:18:36
Tak přidáme další? :-)

R0FL_M4N pS11.1.2022 09:51:32
přesně... :-D

AFoS.HackeR 10.1.2022 18:07:19
Kdo nastavil konec dne na tak blbej čas?! :)

AFoS.HackeR 24.12.2021 16:56:15
Posunul jsem dočasně konec hracího dne, když nám nejde web.

Kilo 17.12.2021 21:28:15
Zdar. Snad odehraju vic jak dva dny. :D

R0FL_M4N pS17.12.2021 09:06:25
Díky! :) Ta poslední byla naprosto insane...

AFoS.HackeR 16.12.2021 18:01:58
Máš ji tam.

R0FL_M4N pS16.12.2021 16:42:22
Go, go, go! More!

Yeaaaah UnderworlD1.12.2021 15:11:38
a co takhle ubirani/pridavani sily nejvetsimu luckerovi/smolarovi ? :S

AFoS.HackeR 1.12.2021 11:22:29
Šest herních dní uteklo, strážcům bude znovu naskakovat síla, tak se snad herní pole trochu vyrovná.

Dále budeme střídat přidávání/nepřidávání síly strážcům po třech herních dnech.

AFoS.HackeR 20.11.2021 16:58:04
Následujících šest herních dní nebude strážcům s novým dnem přibývat síla.

Nejsem fanoušek změn uprostřed hry, ale jinak to nikdy nedojedem :)