Zpět na přehled sekcí


Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé. > Zaregistrovat <


voNt 27.4.2016 15:40:28
.. pisu blbosti
.. melo tam byt *ses* (ne jsem). Ale po teto mape se to asi zmeni stejne .. ^^

re Kalisa: Ani ne, spis nevim .. :-)

AFoS.HackeR 27.4.2016 14:20:49
Ano, ale obvykle na mě nikdo ze strachu neútočí :(

Kalisa InPeace27.4.2016 14:17:11
Vysiel niekedy niekomu utok na hackera ? -.-"

voNt 27.4.2016 12:03:23
re Dark
.. nevim, jak to myslis, ale zatim jsem v poradi 'kvality vina' na 3. miste celkem. :-P

AFoS.HackeR 27.4.2016 11:07:38
Pff, já jedu pro druhý místo, první je moc mainstream.

DarknessI w3cz27.4.2016 10:19:11
ja spis koukam ze jsou tu luckeri jako vino vsichni :D že mi nevyjde 5 plusovejch utoku v rade, to je moc :D jinak gratuluju Deluxe

*[DeluXe]* 27.4.2016 09:14:45
sorry Hacker, lucky day :P zas si pridlho čakal, až ťa niekto predbehol ;D

DarknessI w3cz25.4.2016 18:56:57
re re
díky za pro tip voNt, ale čekám, až mi prorazíš cestu. sám jsem na to dřevěnej xD

voNt 25.4.2016 11:23:56
re
.. tak davej presuny misto posilek .. ;P

DarknessI w3cz25.4.2016 10:55:28
jezis ja zas neodehral posilku. bych se z toho podelal fakt uz :D

AFoS.HackeR 15.4.2016 17:01:22
Aktualizovány i statistiky hráčů.

LINK

voNt 15.4.2016 14:30:22
re jajajaj
.. jj, byl si tezkej looser tuto mapu. A to ses jeste feedoval diky za mojich 500k... :-P

AFoS.HackeR 15.4.2016 14:19:22
Aktualizovány statistiky mapy.

LINK

AFoS.HackeR 15.4.2016 14:13:56
Zpětně data k dispozici nejsou, mám schované jen údaje k pátému turnaji. Každopádně jeden útok jsi vyhrál. (vs DarkShade)

jajajajenomja Beleren15.4.2016 13:31:23
Dá sa nejako zistiť, či sa mi už niekedy podarilo dohrať RR tak, že som nevyhral ani jeden útok? :D Alebo toto bola prvá taká hra? :D

DarknessI w3cz15.4.2016 11:29:48
no vsak, kdyz se prestane hrat na dojezdy nebo na kredity, tak najednou jsem v cili kazdou mapu :D ale win je prave daleko vetsi challenge

AFoS.HackeR 15.4.2016 11:05:48
Takhle je právě výhra větší challenge. Tak snad příště vyninjuju první dojezd.. :)

voNt 15.4.2016 11:02:24
.. tak
.. mohlo byt to bodovani jak v F1, to bylo dobre.
Pak by si sbiral spoustu bodu .. :-)

AFoS.HackeR 15.4.2016 10:55:48
Od příští mapy budeme hrát o to, kdo dojede druhej. Byl bych v týhle disciplíně přeborník. :)

AFoS.HackeR 14.4.2016 20:09:18
Ano. Na tebe za tu dobu nelze útočit, vyjma přesunů.

DarknessI w3cz14.4.2016 19:59:10
takze to nejsou utoky proti me specificky, ale celkovy pocet utoku co provedou ostatni?

AFoS.HackeR 14.4.2016 14:30:41
Platí dokud se nezaútočí tolikrát, aby ti vyprchal. Takže klidně i více dní.

DarknessI w3cz14.4.2016 14:28:30
predpokladam ze lektvar imunity proti utokum plati jen v jednom konkretnim hernim dni

AFoS.HackeR 14.4.2016 14:11:59
Co si budeme povídat, většinu tvoří obrany. :)

voNt 14.4.2016 12:35:20
kua,
.. ten BOT se nejak utrhl z retezu tuto RR, ne? Vzdyt ma skoro nejvic utoku! :-D