Zpět na přehled sekcí


Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé. > Zaregistrovat <


ross }><(((*>°10.6.2010 19:13:01
n/c...
dojedu do cíle a mám míň než ten, co tam nedojde?! wuahaha - tak z toho si fakt uchcávám^^

Porem 9.6.2010 21:37:43
no když už jsem celou hru prohraval uplně všechno tak jsem aspon na závěr bez možnosti na cíl vydělal na startovné :-D

matty9 9.6.2010 21:10:31
:D
zas tolik jsem riskovat nechtel :D

ale jako jedinej sem si dovolil jeste posilit :D

WinDRu[NN]eR_Cz 9.6.2010 19:33:15
snajdelf přejmenuj se na DOMINATING ^^

marrrty 9.6.2010 18:52:24
á sakra, uz je tam:D

marrrty 9.6.2010 18:07:57
uz vidim mattyho vyraz az se mu objevi "Error - 404 - Not found"... :D:D

Innominate 9.6.2010 16:57:02
matty9
to neznamená, že musíš dojet do cíle :D

matty9 8.6.2010 22:02:19
porem
ja si to uzivam ... 3 presuny 1 pole pred cilem :D

Porem 8.6.2010 19:55:59
matty9
moc to žereš :-D

matty9 8.6.2010 19:35:48
lol
[19:24:02] lord eldar:+4 ( jde na #161 )


cil je pole 162

matty9 8.6.2010 17:02:22
lol
chtel jsem uz jit do cile ale jeste asi pockam :D :

[17:01:11] ÚTOK! matty9 [19] - VS - [18] FrodokZ: Prohrává FrodokZ . ( + 35 kreditů ) MONSTER KILL

Root 8.6.2010 16:20:44
Lol frodokZ :D
presun, posiluje, porazi strazce a to je vsechno stoji pred cilem, protoze nema presuny... :D :D
este v tomhle case kdy tam vlezou uplne vsichni... :/

matty9 8.6.2010 16:12:02
omfg
lol vetsi losery jsem nevidel :

[07:06:58] Útok na Strážce! FrodokZ [24] - VS - [20] Strážce : Prohrává Strážce . ( + 85 kreditů. )

WinDRu[NN]eR_Cz 8.6.2010 15:01:04
marrty co to bylo +15 +25, marrrty dorazil do cile xD

Compmaster[nXh] 8.6.2010 08:06:06
to byla nejvetsi kravina koncit hru na zacatku hraciho dne

KAWY 8.6.2010 07:31:09
Game ovar no.. bad game:D

marrrty 8.6.2010 07:02:21
moje rec:)

matty9 8.6.2010 07:01:29
kua
ten strazce si dela prdel ...

Compmaster[nXh] 1.6.2010 23:59:24
irituje me prohravat s +4

Risko19 31.5.2010 21:02:47
napodobne

KAWY 31.5.2010 19:35:11
spíš nervy... ztratit 8 síly během 8 plusových kliků je dost vopruz

Risko19 31.5.2010 16:31:02
TAKY NIKDY SE NEJOINUJTE RR JE TO STRATA KREDITU :D

KAWY 31.5.2010 08:07:43
celé je to cheat, 5x s plusovým číslem, 5x prohra :D ale beru to sportovně :D

JÁ TO LEAVNU!!!!

Compmaster[nXh] 29.5.2010 10:06:55
tak takhle RR je peknej cheat.. za 3 dny jsem snad 3x prohral souboj kvuli stejnymu cislu -.-

WinDRu[NN]eR_Cz 24.5.2010 07:08:08
Innominate
dostane bonus 500 kreditů? ^^