Zpět na přehled sekcí


Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé. > Zaregistrovat <


John Lennon omfg nick26.6.2011 18:40:52
uvidime xD

Compmaster[nXh] 23.6.2011 07:38:10
nasledujici RR je pouze pro prvnich tricet zavislaku

KAWY 19.6.2011 21:39:07
Děte do háje fakt

[21:38:21] ÚTOK! KAWY [4] - VS - [4] DarknessI: Prohrává KAWY.
[21:38:16] ÚTOK! KAWY [9] - VS - [9] Porem: Prohrává KAWY.

DarknessI w3cz16.6.2011 13:11:04
no radsi jsem si tu pauzu mel dat, tahle rr skonci nez ja vubec vystartuju :D

voNt 14.6.2011 12:34:52
re Darkness
.. pauzu si muzes udelat, v tom ti nikdo nebude branit! ^^

WinDRu[NN]eR_Cz 12.6.2011 09:58:07
mwuhaha, konečně bude krátká Ratka, tamty dlouhé už byly velmi únavné ;)

DarknessI w3cz10.6.2011 14:44:39
ja bych udelal pauzu na cely prazdniny, at mame nejakej detox poradnej :D

Innominate 8.6.2011 14:10:56
já si myslím
že si teďko od RR na chvíli odpočineme

KAWY 8.6.2011 08:31:59
yurnero
V době boje jsem měl sílu [3] a ty asi [14], takže nebylo reálné Tě porazit ani s +5 bonusem ;D

smrdoch 8.6.2011 08:08:47
pristi
tedkon bych po techto dlouhodobych RR dal nejakej sprintik:)



yurnero 8.6.2011 08:08:32
Kawy
No tuto RR se mě štěstí celkem drželo =)

DarknessI w3cz8.6.2011 07:51:50
jsem si rikal, ze jsem rano na neco zapomel. a ono to nebylo nic mensiho nez dojeti do cile :D

matty9 7.6.2011 19:40:47
+8
[19:40:20] ÚTOK! matty9 [9] - VS - [9] 7.up: Prohrává matty9.

fakt stesti ..

KAWY 7.6.2011 14:27:22
[14:26:49] KAWY:+10 ( jde na #209) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! KAWY [14] - VS - [21] yurnero: Prohrává KAWY.

LUCKER!! LUCKER!!!

Panpohoda 5.6.2011 19:21:22
:)
tak toto sem ještě neviděl :)


[10:13:11] Porem: zastaven strážcem ( jde na #189) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! Porem [19] - VS - [18] Panpohoda: Prohrává Panpohoda . ( + 50 kreditů ) GODLIKE

matty9 4.6.2011 16:51:32
AFoS.HackeR
dik ;) jsem to tu uz dlouho necetl ..

matty9 4.6.2011 12:56:02
kolik je maximalni sila ?
ja myslel ze je 16 a ne min 18:


[12:27:34] Útok na Strážce! Panpohoda [17] - VS - [21] Strážce : Prohrává Panpohoda.
[12:26:28] Útok na Strážce! Panpohoda [22] - VS - [25] Strážce : Prohrává Panpohoda.
[12:26:26] Útok na Strážce! Panpohoda [21] - VS - [28] Strážce : Prohrává Panpohoda.
[12:26:25] Panpohoda: posiluje.

ted ma 15 silu ..

Compmaster[nXh] 3.6.2011 08:27:07
[08:08:57] T.v.I.k.S:+10 ( jde na #169) *** Bonus (+5 k útoku) ***
BOJ! T.v.I.k.S [14] - VS - [13] Compmaster[nXh]: Prohrává Compmaster[nXh] . ( + 40 kreditů ) MONSTER KILL

reknu si, co uz, mel +5, to je jako vyrovnanej souboj.. no tak mu to chci oplatit, mam +4 (sila 10 versus 6).. a co se nestane

John Lennon omfg nick29.5.2011 18:42:44
Compmaster: ani jeden? :-|

Compmaster[nXh] 29.5.2011 15:20:47
3 plusovy, jeden minusovej a jeden nulovej utok.. guess kterej jsem vyhral jako jedinej -.-

jajajajenomja Beleren26.5.2011 18:02:30
John Lennon
fňuk brek! :D:D

John Lennon omfg nick26.5.2011 18:01:10
jajajajenomja
jasný palec dolů!

Innominate 25.5.2011 16:39:32
Nehodlám dávat za RR nějaké odměny navíc
takže síla je navýšena na 20 a platí klasické pravidla.

jajajajenomja Beleren25.5.2011 09:54:24
Myslím, že bonusových 1000 kreditov pre toho, kto porazí posledného strážcu nikoho neurazí ;)

Compmaster[nXh] 24.5.2011 23:32:27
tak situace by byla jina kdyby byla sila > 16, ale protoze nastava stejna situace tak nekomu muze trvat daleko vic utoku srazit toho posledniho strazce nez bezne, takze si myslim, ze stejne nejaka odmena - ne tak vysoka jako minule - bude na miste